Odczepiona przyczepka przyczyną wypadku. Dwie kobiety w szpitalu

Odczepiona przyczepka przyczyną wypadku. 2 kobiety w szpitalu

Dziś około godziny 10:00 w miejscowości Bakaniuk doszło do wypadku drogowego. W odczepioną przyczepkę uderzył fiat punto. Dwie kobiety trafiły do szpitala.

Tuż przy przystanku autobusowym  od samochodu osobowego odczepiła się przyczepka służąca do przewozu zwierząt i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód osobowy fiat punto.

Na miejsce wypadku przybyły dwie karetki. Lekarze udzielali pomocy dwóm osobom, które przetransportowane zostały do szpitala. W akcji uczestniczyły także trzy zastępy straży pożarnej. 

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia suwalska policja.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale