Jechał 128 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcę BMW zatrzymała suwalska policja

przekroczył prędkość

48-letniego kierowcę BMW, który jechał 128 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali policjanci z suwalskiej drogówki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Wczoraj przed godziną 17:00 policjanci z suwalskiej drogówki, podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie, zatrzymali do kontroli kierującego bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, a pomiar prędkości bmw wskazał 128 km/h - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

48-letni mieszkaniec gminy Olecko przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Mężczyźnie zostało także zatrzymane prawo jazdy.

 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale