Jechał 128 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcę BMW zatrzymała suwalska policja

przekroczył prędkość

48-letniego kierowcę BMW, który jechał 128 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali policjanci z suwalskiej drogówki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Wczoraj przed godziną 17:00 policjanci z suwalskiej drogówki, podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie, zatrzymali do kontroli kierującego bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, a pomiar prędkości bmw wskazał 128 km/h - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

48-letni mieszkaniec gminy Olecko przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Mężczyźnie zostało także zatrzymane prawo jazdy.

 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale