Jechał 128 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcę BMW zatrzymała suwalska policja

przekroczył prędkość

48-letniego kierowcę BMW, który jechał 128 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali policjanci z suwalskiej drogówki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Wczoraj przed godziną 17:00 policjanci z suwalskiej drogówki, podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie, zatrzymali do kontroli kierującego bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, a pomiar prędkości bmw wskazał 128 km/h - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

48-letni mieszkaniec gminy Olecko przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Mężczyźnie zostało także zatrzymane prawo jazdy.

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale