Jechał 128 km/h w terenie zabudowanym. Kierowcę BMW zatrzymała suwalska policja

przekroczył prędkość

48-letniego kierowcę BMW, który jechał 128 km/h w terenie zabudowanym zatrzymali policjanci z suwalskiej drogówki. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Wczoraj przed godziną 17:00 policjanci z suwalskiej drogówki, podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie, zatrzymali do kontroli kierującego bmw, który przekroczył dozwoloną prędkość o 78 km/h. Na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, a pomiar prędkości bmw wskazał 128 km/h - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko z suwalskiej policji.

48-letni mieszkaniec gminy Olecko przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Mężczyźnie zostało także zatrzymane prawo jazdy.

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale