Pobicie na ulicy Północnej. 38-latek został zaatakowany przez trzech pijanych mężczyzn

policja suwałki

Trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 38-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Wszyscy sprawcy usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony piątek o godzinie 20:45 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy Północnej. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 38-latek został pobity na ulicy przez trzech pijanych chłopaków, którzy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później zatrzymali podejrzewanych o ten atak mężczyzn w wieku 20, 21 i 23 lat, którzy wcześniej wspólnie spożywali alkohol. W trójkę trafili do policyjnego aresztu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

W sobotę zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale