Pobicie na ulicy Północnej. 38-latek został zaatakowany przez trzech pijanych mężczyzn

policja suwałki

Trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 38-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Wszyscy sprawcy usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony piątek o godzinie 20:45 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy Północnej. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 38-latek został pobity na ulicy przez trzech pijanych chłopaków, którzy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później zatrzymali podejrzewanych o ten atak mężczyzn w wieku 20, 21 i 23 lat, którzy wcześniej wspólnie spożywali alkohol. W trójkę trafili do policyjnego aresztu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

W sobotę zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale