Pobicie na ulicy Północnej. 38-latek został zaatakowany przez trzech pijanych mężczyzn

policja suwałki

Trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 38-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Wszyscy sprawcy usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony piątek o godzinie 20:45 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy Północnej. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 38-latek został pobity na ulicy przez trzech pijanych chłopaków, którzy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później zatrzymali podejrzewanych o ten atak mężczyzn w wieku 20, 21 i 23 lat, którzy wcześniej wspólnie spożywali alkohol. W trójkę trafili do policyjnego aresztu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

W sobotę zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale