Pobicie na ulicy Północnej. 38-latek został zaatakowany przez trzech pijanych mężczyzn

policja suwałki

Trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 38-latka zatrzymali suwalscy policjanci. Wszyscy sprawcy usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

W miniony piątek o godzinie 20:45 dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na ulicy Północnej. Na miejsce od razu skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 38-latek został pobity na ulicy przez trzech pijanych chłopaków, którzy bili go pięściami i kopali po całym ciele.

- Policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania i już chwilę później zatrzymali podejrzewanych o ten atak mężczyzn w wieku 20, 21 i 23 lat, którzy wcześniej wspólnie spożywali alkohol. W trójkę trafili do policyjnego aresztu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

W sobotę zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale