KEYS

Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 kilogramów suszu tytoniowego

Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 kilogramów suszu tytoniowego

Nielegalny susz roślinny i krajankę tytoniową ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Kontrabanda znajdowała się na jednej z posesji w gminie Raczki.

Policjanci ustalili, że na posesji 59-letniego mieszkańca gminy Raczki może znajdować się kontrabanda. Wczoraj rano wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego wkroczyli na podwórko mężczyzny i ujawnili tam suszący się tytoń. W pomieszczeniach zabezpieczono łącznie ponad 21 kilogramów suszu tytoniowego i pół kilograma krajanki tytoniowej.

Gdyby nielegalny towar został wprowadzony do obrotu, skarb państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby ponad 10 tysięcy złotych. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale