Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 kilogramów suszu tytoniowego

Funkcjonariusze zabezpieczyli 21 kilogramów suszu tytoniowego

Nielegalny susz roślinny i krajankę tytoniową ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Kontrabanda znajdowała się na jednej z posesji w gminie Raczki.

Policjanci ustalili, że na posesji 59-letniego mieszkańca gminy Raczki może znajdować się kontrabanda. Wczoraj rano wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego wkroczyli na podwórko mężczyzny i ujawnili tam suszący się tytoń. W pomieszczeniach zabezpieczono łącznie ponad 21 kilogramów suszu tytoniowego i pół kilograma krajanki tytoniowej.

Gdyby nielegalny towar został wprowadzony do obrotu, skarb państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby ponad 10 tysięcy złotych. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale