Jechał 110 km/h w terenie zabudowanym. 20-latkowi zatrzymano prawo jazdy

policja suwałki

Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 20-letniemu kierowcy audi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 70 km/h.

Wczoraj przed godziną 16:00 policjanci z suwalskiej drogówki, podczas pomiaru prędkości na terenie gminy Szypliszki, zatrzymali do kontroli kierującego audi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 70 km/h.

- Na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h. Pomiar prędkości audi wskazał 110 km/h - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

20-latek z powiatu sejneńskiego za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale