Jechał 110 km/h w terenie zabudowanym. 20-latkowi zatrzymano prawo jazdy

policja suwałki

Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 20-letniemu kierowcy audi. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 70 km/h.

Wczoraj przed godziną 16:00 policjanci z suwalskiej drogówki, podczas pomiaru prędkości na terenie gminy Szypliszki, zatrzymali do kontroli kierującego audi, który przekroczył dozwoloną prędkość o 70 km/h.

- Na tym odcinku drogi obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h. Pomiar prędkości audi wskazał 110 km/h - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

20-latek z powiatu sejneńskiego za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale