Za przekroczenie prędkości stracili prawo jazdy

Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

W miniony piątek policjanci z ruchu drogowego prowadzili kontrole drogowe w miejscowości Słobódka. Miejsce to wybrane zostało nieprzypadkowo, bo wynikało ze zgłoszeń internautów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Skierowani tam policjanci zatrzymali 18-latka, który jadąc  osobowym audi przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji

Natomiast w niedzielę policjanci podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który przekroczył  dozwoloną prędkość o 56 kilometrów. 28-letni mieszkaniec Warszawy przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.  

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale