Za przekroczenie prędkości stracili prawo jazdy

Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

W miniony piątek policjanci z ruchu drogowego prowadzili kontrole drogowe w miejscowości Słobódka. Miejsce to wybrane zostało nieprzypadkowo, bo wynikało ze zgłoszeń internautów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Skierowani tam policjanci zatrzymali 18-latka, który jadąc  osobowym audi przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji

Natomiast w niedzielę policjanci podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który przekroczył  dozwoloną prędkość o 56 kilometrów. 28-letni mieszkaniec Warszawy przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.  

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale