Za przekroczenie prędkości stracili prawo jazdy

Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

W miniony piątek policjanci z ruchu drogowego prowadzili kontrole drogowe w miejscowości Słobódka. Miejsce to wybrane zostało nieprzypadkowo, bo wynikało ze zgłoszeń internautów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Skierowani tam policjanci zatrzymali 18-latka, który jadąc  osobowym audi przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji

Natomiast w niedzielę policjanci podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który przekroczył  dozwoloną prędkość o 56 kilometrów. 28-letni mieszkaniec Warszawy przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.  

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale