Za przekroczenie prędkości stracili prawo jazdy

Policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

W miniony piątek policjanci z ruchu drogowego prowadzili kontrole drogowe w miejscowości Słobódka. Miejsce to wybrane zostało nieprzypadkowo, bo wynikało ze zgłoszeń internautów w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Skierowani tam policjanci zatrzymali 18-latka, który jadąc  osobowym audi przekroczył dozwoloną prędkość o 61 kilometrów - poinformowała asp.szt. Eliza Sawko, rzecznik suwalskiej policji

Natomiast w niedzielę policjanci podczas pomiaru prędkości w Bakałarzewie zatrzymali do kontroli kierującego skodą, który przekroczył  dozwoloną prędkość o 56 kilometrów. 28-letni mieszkaniec Warszawy przyznał, że jechał za szybko. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi.

Mężczyznom zostały zatrzymane prawa jazdy.  

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale