Motocyklista przekroczył prędkość i uciekał przed policją

uciekał od policji suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Motocyklista jechał ulicą Bakałarzewską 113km/h, a następnie nie zatrzymał się do kontroli.

We wtorek przed godziną 19:00 na ulicy Bakałarzewskiej policjanci z suwalskiej drogówki ujawnili kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 63 km/h. Jeden z funkcjonariuszy podał kierującemu wyraźny sygnał do zatrzymania, lecz kierujący ominą go i odjechał - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Policjanci natychmiast pojechali za nim i na ulicy Powstańców Wielkopolskich zatrzymali motocyklistę. 41-letni kierowca za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 63 km/h stracił prawo jazdy.

Dodatkowo za niestosowanie się do poleceń i sygnałów dawanych przez policjanta został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych i 10 punktami karnymi. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale