Motocyklista przekroczył prędkość i uciekał przed policją

uciekał od policji suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Motocyklista jechał ulicą Bakałarzewską 113km/h, a następnie nie zatrzymał się do kontroli.

We wtorek przed godziną 19:00 na ulicy Bakałarzewskiej policjanci z suwalskiej drogówki ujawnili kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 63 km/h. Jeden z funkcjonariuszy podał kierującemu wyraźny sygnał do zatrzymania, lecz kierujący ominą go i odjechał - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Policjanci natychmiast pojechali za nim i na ulicy Powstańców Wielkopolskich zatrzymali motocyklistę. 41-letni kierowca za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 63 km/h stracił prawo jazdy.

Dodatkowo za niestosowanie się do poleceń i sygnałów dawanych przez policjanta został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych i 10 punktami karnymi. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale