Motocyklista przekroczył prędkość i uciekał przed policją

uciekał od policji suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Motocyklista jechał ulicą Bakałarzewską 113km/h, a następnie nie zatrzymał się do kontroli.

We wtorek przed godziną 19:00 na ulicy Bakałarzewskiej policjanci z suwalskiej drogówki ujawnili kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 63 km/h. Jeden z funkcjonariuszy podał kierującemu wyraźny sygnał do zatrzymania, lecz kierujący ominą go i odjechał - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Policjanci natychmiast pojechali za nim i na ulicy Powstańców Wielkopolskich zatrzymali motocyklistę. 41-letni kierowca za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 63 km/h stracił prawo jazdy.

Dodatkowo za niestosowanie się do poleceń i sygnałów dawanych przez policjanta został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych i 10 punktami karnymi. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale