Motocyklista przekroczył prędkość i uciekał przed policją

uciekał od policji suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Motocyklista jechał ulicą Bakałarzewską 113km/h, a następnie nie zatrzymał się do kontroli.

We wtorek przed godziną 19:00 na ulicy Bakałarzewskiej policjanci z suwalskiej drogówki ujawnili kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 63 km/h. Jeden z funkcjonariuszy podał kierującemu wyraźny sygnał do zatrzymania, lecz kierujący ominą go i odjechał - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Policjanci natychmiast pojechali za nim i na ulicy Powstańców Wielkopolskich zatrzymali motocyklistę. 41-letni kierowca za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 63 km/h stracił prawo jazdy.

Dodatkowo za niestosowanie się do poleceń i sygnałów dawanych przez policjanta został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych i 10 punktami karnymi. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale