21-latek włamał się do samochodu

Mężczyznę podejrzanego o usiłowanie włamania do mercedesa zatrzymali suwalscy policjanci. Dodatkowo okazało się, że 21-latek kilka dni wcześniej z jednej z kwiaciarni ukradł telefon. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

- Wczoraj w nocy po godzinie 2:00 uwagę policjantów patrolujących Osiedle Północ zwrócił młody mężczyzna, który na ich widok wysiadł gwałtownie z mercedesa zaparkowanego przy ulicy Nowomiejskiej. Kiedy mundurowi zapytali co robi o tej porze przy aucie, mężczyzna nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć. Był wyraźnie zdenerwowany. Twierdził, że to samochód jego ojca, ale nie miał ani dokumentów, ani kluczyków od pojazdu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Ponadto funkcjonariusze zauważyli, że w pojeździe panuje nieład, jakby ktoś czegoś szukał. W związku z zaistniałą sytuacją policjanci sprawdzili auto. Okazało się, że nie należy ono do ojca 21- latka. Wówczas młodzieniec przyznał się, że włamał się do auta, ale nie zdążył nic ukraść.

Dodatkowo mundurowi ujawnili przy zatrzymanym telefon komórkowy, który kilka dni temu został skradziony z zaplecza jednej z suwalskich kwiaciarni. 21-latek przyznał się, że dokonał tej kradzieży.

Minioną noc włamywacz spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.  

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale