Zabójstwo 36-latka. Mężczyzna został dźgnięty nożem podczas awantury

zabójstwo 1-go maja suwałki

Tragicznie zakończyła się awantura w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja. Podczas kłótni 32-latek ugodził nożem o 4 lata starszego byłego męża swojej konkubiny. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem. W jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja doszło do awantury pomiędzy 32-latkiem oraz jego konkubiną. Przestraszone dzieci, które były wtedy w domu zadzwoniły do swego ojca.

Kiedy 36-latek wszedł do mieszkania, doszło do awantury i szarpaniny z konkubentem jego byłej żony. Po chwili 32-latek dźgnął mężczyznę w plecy.

Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. 32-latek w chwili zatrzymania przez policję miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Teraz suwalska prokuratura ustala szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 32-latkowi grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 

 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale