Zabójstwo 36-latka. Mężczyzna został dźgnięty nożem podczas awantury

zabójstwo 1-go maja suwałki

Tragicznie zakończyła się awantura w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja. Podczas kłótni 32-latek ugodził nożem o 4 lata starszego byłego męża swojej konkubiny. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem. W jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja doszło do awantury pomiędzy 32-latkiem oraz jego konkubiną. Przestraszone dzieci, które były wtedy w domu zadzwoniły do swego ojca.

Kiedy 36-latek wszedł do mieszkania, doszło do awantury i szarpaniny z konkubentem jego byłej żony. Po chwili 32-latek dźgnął mężczyznę w plecy.

Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. 32-latek w chwili zatrzymania przez policję miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Teraz suwalska prokuratura ustala szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 32-latkowi grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 

 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale