Zabójstwo 36-latka. Mężczyzna został dźgnięty nożem podczas awantury

zabójstwo 1-go maja suwałki

Tragicznie zakończyła się awantura w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja. Podczas kłótni 32-latek ugodził nożem o 4 lata starszego byłego męża swojej konkubiny. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem. W jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja doszło do awantury pomiędzy 32-latkiem oraz jego konkubiną. Przestraszone dzieci, które były wtedy w domu zadzwoniły do swego ojca.

Kiedy 36-latek wszedł do mieszkania, doszło do awantury i szarpaniny z konkubentem jego byłej żony. Po chwili 32-latek dźgnął mężczyznę w plecy.

Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. 32-latek w chwili zatrzymania przez policję miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Teraz suwalska prokuratura ustala szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 32-latkowi grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale