Zabójstwo 36-latka. Mężczyzna został dźgnięty nożem podczas awantury

zabójstwo 1-go maja suwałki

Tragicznie zakończyła się awantura w jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja. Podczas kłótni 32-latek ugodził nożem o 4 lata starszego byłego męża swojej konkubiny. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem. W jednym z mieszkań przy ulicy 1-go Maja doszło do awantury pomiędzy 32-latkiem oraz jego konkubiną. Przestraszone dzieci, które były wtedy w domu zadzwoniły do swego ojca.

Kiedy 36-latek wszedł do mieszkania, doszło do awantury i szarpaniny z konkubentem jego byłej żony. Po chwili 32-latek dźgnął mężczyznę w plecy.

Przybyła na miejsce załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny. 32-latek w chwili zatrzymania przez policję miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Teraz suwalska prokuratura ustala szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 32-latkowi grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale