19-latkowie ukradli dresy i bluzy za blisko 1000 złotych

kradli suwałki

Dwóch 19-latków podejrzanych o kradzieże odzieży sportowej zatrzymali suwalscy policjanci. Łączna wartość strat to blisko 1000 złotych. Teraz mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

W minioną niedzielę do suwalskiej komendy policji złożono zawiadomienie o kradzieżach w jednym ze sklepów sportowych w Suwałkach. Zdarzenia miały miejsce w miniony piątek i niedzielę.

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży bluz i dresów sportowych. Zawiadamiający oszacował wartość strat na blisko 1000 złotych.

W wyniku pracy operacyjnej we wtorek rano policjanci ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców, zaś drugiego w środę. Okazali się nimi dwaj 19-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale