19-latkowie ukradli dresy i bluzy za blisko 1000 złotych

kradli suwałki

Dwóch 19-latków podejrzanych o kradzieże odzieży sportowej zatrzymali suwalscy policjanci. Łączna wartość strat to blisko 1000 złotych. Teraz mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

W minioną niedzielę do suwalskiej komendy policji złożono zawiadomienie o kradzieżach w jednym ze sklepów sportowych w Suwałkach. Zdarzenia miały miejsce w miniony piątek i niedzielę.

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży bluz i dresów sportowych. Zawiadamiający oszacował wartość strat na blisko 1000 złotych.

W wyniku pracy operacyjnej we wtorek rano policjanci ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców, zaś drugiego w środę. Okazali się nimi dwaj 19-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale