19-latkowie ukradli dresy i bluzy za blisko 1000 złotych

kradli suwałki

Dwóch 19-latków podejrzanych o kradzieże odzieży sportowej zatrzymali suwalscy policjanci. Łączna wartość strat to blisko 1000 złotych. Teraz mężczyźni za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

W minioną niedzielę do suwalskiej komendy policji złożono zawiadomienie o kradzieżach w jednym ze sklepów sportowych w Suwałkach. Zdarzenia miały miejsce w miniony piątek i niedzielę.

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży bluz i dresów sportowych. Zawiadamiający oszacował wartość strat na blisko 1000 złotych.

W wyniku pracy operacyjnej we wtorek rano policjanci ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców, zaś drugiego w środę. Okazali się nimi dwaj 19-letni mieszkańcy Suwałk. Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. 

 

Wiadomości


ponad-90-000-zlotych-dla-ogrodow-dzialkowych

Ponad 90.000 złotych dla ogrodów działkowych

Umowy na dofinansowanie Rodzinnych Ogródków Działkowych podpisał z ich przedstawicielami Czesław Renkiewicz. Kwota jaka trafi do sześciu suwalskich ogrodów to ponad 90 000 zł. Pieniądze będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale