Bójka na bazarze. Policja zatrzymała sześć osób

Sześć osób podejrzanych o udział w bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyżni usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

W ubiegłą środę około godziny 12:30 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na jednym z suwalskich bazarów doszło do bójki pomiędzy kilkoma młodymi mężczyznami uzbrojonymi w niebezpieczne narzędzia. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, zastali tylko przerażonych świadków. Uczestnicy bójki uciekli.

W wyniku pracy operacyjnej w przeciągu kilku dni po zdarzeniu policjanci wytypowali i zatrzymali podejrzanych o udział w tym przestępstwie. Okazali się nimi mieszkańcy Suwałk w wieku od 23 do 51 lat. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. 

Wiadomości


sld-rozda-suwalczanom-konstytucje

SLD rozda suwalczanom Konstytucje

Wczoraj minęło 20 lat od przyjęcia w ogólnopolskim referendum aktualnie obowiązującej Konstytucji RP. Obchody z tej okazji zapanował suwalski Sojusz Lewicy Demokratycznej. Suwalczanie otrzymają egzemplarze Konstytucji, dowiedzą się jak powstawała oraz co wnosi do naszego...

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale