Bójka na bazarze. Policja zatrzymała sześć osób

Sześć osób podejrzanych o udział w bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyżni usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

W ubiegłą środę około godziny 12:30 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na jednym z suwalskich bazarów doszło do bójki pomiędzy kilkoma młodymi mężczyznami uzbrojonymi w niebezpieczne narzędzia. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, zastali tylko przerażonych świadków. Uczestnicy bójki uciekli.

W wyniku pracy operacyjnej w przeciągu kilku dni po zdarzeniu policjanci wytypowali i zatrzymali podejrzanych o udział w tym przestępstwie. Okazali się nimi mieszkańcy Suwałk w wieku od 23 do 51 lat. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale