Bójka na bazarze. Policja zatrzymała sześć osób

Sześć osób podejrzanych o udział w bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyżni usłyszeli już zarzuty. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd.

W ubiegłą środę około godziny 12:30 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na jednym z suwalskich bazarów doszło do bójki pomiędzy kilkoma młodymi mężczyznami uzbrojonymi w niebezpieczne narzędzia. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia, zastali tylko przerażonych świadków. Uczestnicy bójki uciekli.

W wyniku pracy operacyjnej w przeciągu kilku dni po zdarzeniu policjanci wytypowali i zatrzymali podejrzanych o udział w tym przestępstwie. Okazali się nimi mieszkańcy Suwałk w wieku od 23 do 51 lat. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. 

Wiadomości


suwalki-powrocil-temat-termometru-jak-wladze-miasta-rozwiaza-ten-problem

Powrócił temat termometru. Jak władze miasta rozwiążą ten...

Informacja o termometrze na ścianie jednej z kamienic przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Chłodnej, który okazał się wielką klapą, zatacza coraz szersze kręgi. Dziś na sesji rady miasta temat tej inwestycji poruszył radny Karol Korneluk.

Sport


slepsk-suwalki-wiceliderem-i-ligi

Ślepsk Suwałki wiceliderem I ligi

Siatkarze Ślepska Suwałki zajęli drugie miejsce w I Lidze Męskiej Piłki Siatkowej. To największy sukces w historii męskiej siatkówki zarówno w Suwałkach, jak i w województwie podlaskim.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale