Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

narkotyki suwałki

25 gramów marihuany i prawie 40 gramów białej substancji znaleźli suwalscy policjanci w mieszkaniu 24-letniego suwalczanina. Za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem.

W środę policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Suwałk. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało bowiem, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Informacje mundurowych potwierdziły się.

- W toku czynności służbowych w jego miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli 25 gramów suszu roślinnego i prawie 40 gramów białego proszku - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków narkotycznych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale