KEYS

Narkotyki w mieszkaniu 24-latka

narkotyki suwałki

25 gramów marihuany i prawie 40 gramów białej substancji znaleźli suwalscy policjanci w mieszkaniu 24-letniego suwalczanina. Za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem.

W środę policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Suwałk. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało bowiem, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Informacje mundurowych potwierdziły się.

- W toku czynności służbowych w jego miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli 25 gramów suszu roślinnego i prawie 40 gramów białego proszku - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków narkotycznych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale