22-letni obywatel Litwy uciekał skradzionym BMW

22-letni obywatel Litwy uciekał skradzionym BMW

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce – Tartak ujawnili BMW X5 pochodzące z przestępstwa o szacunkowej wartości 250 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie powiatu suwalskiego. Kierowca BMW na widok patrolu Straży Granicznej, chcąc uniknąć kontroli gwałtownie wykonał manewr zawracania w wyniku, którego auto wpadło do przydrożnego  rowu. Mężczyzna opuścił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Powiadomiono służby współdziałające i w toku podjętych działań kierowca  został zatrzymany.

Jak się okazało 22-letni obywatel Litwy uciekał ponieważ kierował autem skradzionym dzień wcześniej w Niemczech. Szacunkowa wartość BMW wynosi 250 tysięcy złotych. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale