22-letni obywatel Litwy uciekał skradzionym BMW

22-letni obywatel Litwy uciekał skradzionym BMW

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce – Tartak ujawnili BMW X5 pochodzące z przestępstwa o szacunkowej wartości 250 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie powiatu suwalskiego. Kierowca BMW na widok patrolu Straży Granicznej, chcąc uniknąć kontroli gwałtownie wykonał manewr zawracania w wyniku, którego auto wpadło do przydrożnego  rowu. Mężczyzna opuścił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Powiadomiono służby współdziałające i w toku podjętych działań kierowca  został zatrzymany.

Jak się okazało 22-letni obywatel Litwy uciekał ponieważ kierował autem skradzionym dzień wcześniej w Niemczech. Szacunkowa wartość BMW wynosi 250 tysięcy złotych. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale