22-letni obywatel Litwy uciekał skradzionym BMW

22-letni obywatel Litwy uciekał skradzionym BMW

Funkcjonariusze z Placówki SG w Rutce – Tartak ujawnili BMW X5 pochodzące z przestępstwa o szacunkowej wartości 250 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie powiatu suwalskiego. Kierowca BMW na widok patrolu Straży Granicznej, chcąc uniknąć kontroli gwałtownie wykonał manewr zawracania w wyniku, którego auto wpadło do przydrożnego  rowu. Mężczyzna opuścił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Powiadomiono służby współdziałające i w toku podjętych działań kierowca  został zatrzymany.

Jak się okazało 22-letni obywatel Litwy uciekał ponieważ kierował autem skradzionym dzień wcześniej w Niemczech. Szacunkowa wartość BMW wynosi 250 tysięcy złotych. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale