Pożar w PWSZ. Ewakuowano pół tysiąca osób (ćwiczenia)

pożar pwsz suwałki

Trzy zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, który pojawił się w jednym z laboratoriów na Wydziale Politechnicznym suwalskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Z budynku ewakuowano ponad pół tysiąca osób. Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe.

Dwie osoby zostały ranne, ale na szczęście dzięki szybkiej akcji ratowników medycznych, nikomu nic poważnego się nie stało. Z pożarem i dużym zadymieniem budynku walczyły trzy zastępy strażaków, a w akcji pomagali również studenci ratownictwa medycznego.

- Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe. Ewakuacja studentów i pracowników PWSZ przebiegła bardzo sprawnie i trwała około ośmiu minut, a cała akcja - około dwudziestu minut - poinformował Dawid Harasim, rzecznik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale