Pożar w PWSZ. Ewakuowano pół tysiąca osób (ćwiczenia)

pożar pwsz suwałki

Trzy zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, który pojawił się w jednym z laboratoriów na Wydziale Politechnicznym suwalskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Z budynku ewakuowano ponad pół tysiąca osób. Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe.

Dwie osoby zostały ranne, ale na szczęście dzięki szybkiej akcji ratowników medycznych, nikomu nic poważnego się nie stało. Z pożarem i dużym zadymieniem budynku walczyły trzy zastępy strażaków, a w akcji pomagali również studenci ratownictwa medycznego.

- Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe. Ewakuacja studentów i pracowników PWSZ przebiegła bardzo sprawnie i trwała około ośmiu minut, a cała akcja - około dwudziestu minut - poinformował Dawid Harasim, rzecznik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale