Pożar w PWSZ. Ewakuowano pół tysiąca osób (ćwiczenia)

pożar pwsz suwałki

Trzy zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, który pojawił się w jednym z laboratoriów na Wydziale Politechnicznym suwalskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Z budynku ewakuowano ponad pół tysiąca osób. Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe.

Dwie osoby zostały ranne, ale na szczęście dzięki szybkiej akcji ratowników medycznych, nikomu nic poważnego się nie stało. Z pożarem i dużym zadymieniem budynku walczyły trzy zastępy strażaków, a w akcji pomagali również studenci ratownictwa medycznego.

- Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe. Ewakuacja studentów i pracowników PWSZ przebiegła bardzo sprawnie i trwała około ośmiu minut, a cała akcja - około dwudziestu minut - poinformował Dawid Harasim, rzecznik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale