Pożar w PWSZ. Ewakuowano pół tysiąca osób (ćwiczenia)

pożar pwsz suwałki

Trzy zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, który pojawił się w jednym z laboratoriów na Wydziale Politechnicznym suwalskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Z budynku ewakuowano ponad pół tysiąca osób. Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe.

Dwie osoby zostały ranne, ale na szczęście dzięki szybkiej akcji ratowników medycznych, nikomu nic poważnego się nie stało. Z pożarem i dużym zadymieniem budynku walczyły trzy zastępy strażaków, a w akcji pomagali również studenci ratownictwa medycznego.

- Na szczęście były to tylko ćwiczenia przeciwpożarowe. Ewakuacja studentów i pracowników PWSZ przebiegła bardzo sprawnie i trwała około ośmiu minut, a cała akcja - około dwudziestu minut - poinformował Dawid Harasim, rzecznik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale