16-latek kradł paliwo z samochodów ciężarowych

W minioną środę suwalscy policjanci zatrzymali 16-latka podejrzewanego o kradzież z włamaniem do zbiorników paliwa w kilku samochodach ciężarowych. W piątek chłopak przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Zdarzenia miały miejsce na przełomie października i listopada. Z ustaleń kryminalnych wynika, że nastolatek ukradł około 400 litrów paliwa na łączną kwotę 1800 zł. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli także samochód, którym przemieszczał się nastolatek. Znajdowały się a nim plastikowe baniaki, beczka oraz pompa elektryczna.

W piątek 16-latek został przesłuchany. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale