Włamywacz do budynków mieszkalnych i gospodarczych zatrzymany

Sejneńscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mieszkańca Suwałk podejrzewanego o kradzież części motoroweru. Mężczyzna przyznał się do tego czynu, jak również do serii wcześniejszych włamań i kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W niedzielne popołudnie dyżurny sejneńskiej policji otrzymał informację, że na terenie niezamieszkałej posesji w gminie Krasnopol przebywa podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Natychmiast na miejsce skierował patrol. - Mężczyzną okazał się mieszkaniec Suwałk, który do samochodu przenosił skradzione części od motoroweru. W toku wykonywanych czynności mundurowi ustalili także, że 59-latek może stać również za innymi włamaniami, jakie miały miejsce od czerwca do września na terenie gminy Krasnopol – poinformowała aspirant Ewa Bednarska, rzecznik prasowy sejneńskiej policji

Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Mężczyzna przyznał się do szeregu kradzieży i włamań do budynków mieszkalnych i gospodarczych – dodała Ewa Bednarska

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty na sumę ponad 6 tysięcy złotych. 59-latek usłyszał 8 zarzutów, do których się przyznał. Wczoraj sąd zastosował wobec suwalczanina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.  

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale