Włamywacz do budynków mieszkalnych i gospodarczych zatrzymany

Sejneńscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mieszkańca Suwałk podejrzewanego o kradzież części motoroweru. Mężczyzna przyznał się do tego czynu, jak również do serii wcześniejszych włamań i kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

W niedzielne popołudnie dyżurny sejneńskiej policji otrzymał informację, że na terenie niezamieszkałej posesji w gminie Krasnopol przebywa podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Natychmiast na miejsce skierował patrol. - Mężczyzną okazał się mieszkaniec Suwałk, który do samochodu przenosił skradzione części od motoroweru. W toku wykonywanych czynności mundurowi ustalili także, że 59-latek może stać również za innymi włamaniami, jakie miały miejsce od czerwca do września na terenie gminy Krasnopol – poinformowała aspirant Ewa Bednarska, rzecznik prasowy sejneńskiej policji

Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Mężczyzna przyznał się do szeregu kradzieży i włamań do budynków mieszkalnych i gospodarczych – dodała Ewa Bednarska

Policjanci odzyskali skradzione przedmioty na sumę ponad 6 tysięcy złotych. 59-latek usłyszał 8 zarzutów, do których się przyznał. Wczoraj sąd zastosował wobec suwalczanina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.  

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale