Tragiczny wypadek na trasie Suwałki - Augustów. Zginęły dwie osoby

wypadek suwałki augustów szczerba śmiertelny 11.10.2016

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś na drodze Suwałki - Augustów. Podczas czołowego zderzenia dwóch aut osobowych zginęły dwie osoby, a trzy ranne przetransportowano do szpitala.

Dziś około godziny 9:00 dyżurny policji w Augustowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w okolicy miejscowości Szczerba. Kierująca mercedesem kobieta z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z golfem.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka mercedesa oraz kierowca golfa. Do szpitala przetransportowane trzy osoby. Przyczyny wypadku ustala augustowska policja. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale