Tragiczny wypadek na trasie Suwałki - Augustów. Zginęły dwie osoby

wypadek suwałki augustów szczerba śmiertelny 11.10.2016

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś na drodze Suwałki - Augustów. Podczas czołowego zderzenia dwóch aut osobowych zginęły dwie osoby, a trzy ranne przetransportowano do szpitala.

Dziś około godziny 9:00 dyżurny policji w Augustowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w okolicy miejscowości Szczerba. Kierująca mercedesem kobieta z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z golfem.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka mercedesa oraz kierowca golfa. Do szpitala przetransportowane trzy osoby. Przyczyny wypadku ustala augustowska policja. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale