Ukradł narzędzia warte 7000 zł. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia

Oleccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do nowobudowanego domu na terenie gminy Kowale Oleckie. 38-latek zabrał z budynku elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 7 tysięcy złotych. Mieszkaniec Suwałk usłyszał zarzut, a policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

W połowie października oleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do nowobudowanego domu na terenie gminy Kowale Oleckie. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca po wywarzeniu okna piwnicznego wszedł do budynku skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony wartość start wycenił na ponad 7 tysięcy złotych – poinformowała mł. asp. Justyna Sznel, rzecnik oleckiej policji.

Prowadzone w tej sprawie czynności szybko pozwoliły oleckim kryminalnym zatrzymać potencjalnego sprawcę. 8 listopada do policyjnego aresztu trafił mieszkaniec Suwałk. 38-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i nie przyznał się do winy. Jednak podczas prowadzonych czynności wskazał policjantom miejsce przechowywania części skradzionych przedmiotów.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale