Ukradł narzędzia warte 7000 zł. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia

Oleccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do nowobudowanego domu na terenie gminy Kowale Oleckie. 38-latek zabrał z budynku elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 7 tysięcy złotych. Mieszkaniec Suwałk usłyszał zarzut, a policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

W połowie października oleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do nowobudowanego domu na terenie gminy Kowale Oleckie. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca po wywarzeniu okna piwnicznego wszedł do budynku skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony wartość start wycenił na ponad 7 tysięcy złotych – poinformowała mł. asp. Justyna Sznel, rzecnik oleckiej policji.

Prowadzone w tej sprawie czynności szybko pozwoliły oleckim kryminalnym zatrzymać potencjalnego sprawcę. 8 listopada do policyjnego aresztu trafił mieszkaniec Suwałk. 38-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i nie przyznał się do winy. Jednak podczas prowadzonych czynności wskazał policjantom miejsce przechowywania części skradzionych przedmiotów.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale