Ukradł narzędzia warte 7000 zł. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia

Oleccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do nowobudowanego domu na terenie gminy Kowale Oleckie. 38-latek zabrał z budynku elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 7 tysięcy złotych. Mieszkaniec Suwałk usłyszał zarzut, a policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

W połowie października oleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do nowobudowanego domu na terenie gminy Kowale Oleckie. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca po wywarzeniu okna piwnicznego wszedł do budynku skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony wartość start wycenił na ponad 7 tysięcy złotych – poinformowała mł. asp. Justyna Sznel, rzecnik oleckiej policji.

Prowadzone w tej sprawie czynności szybko pozwoliły oleckim kryminalnym zatrzymać potencjalnego sprawcę. 8 listopada do policyjnego aresztu trafił mieszkaniec Suwałk. 38-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i nie przyznał się do winy. Jednak podczas prowadzonych czynności wskazał policjantom miejsce przechowywania części skradzionych przedmiotów.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale