Ukradł z lombardu złotą bransoletkę. 30-latek usłyszał już zarzuty

kradzież w lombardzie suwałki

Wspólne działania suwalskich i sokólskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 30-latka, który ukradł złotą bransoletkę z jednego z lombardów w Suwałkach. Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałek około godziny 14:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży w jednym z suwalskich lombardów. Z relacji pracownicy lombardu wynikało, że zainteresowany zakupem złotej bransoletki klient poprosił o jej zaprezentowanie. Kiedy dostał biżuterię do rąk, nie płacąc za nią uciekł z lombardu.

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Po wykonaniu szeregu czynności, jeszcze tego samego dnia ustalili, że dokonał jej 30-letni giżycczanin. Mundurowi stwierdzili również, że sprawca sprzedał wartą 1100 złotych bransoletkę i wsiadł do pociągu relacji Suwałki - Kraków.

Suwalscy policjanci niezwłocznie skontaktowali się z mundurowymi z Sokółki, którzy zatrzymali sprawcę kradzieży bransoletki na dworcu kolejowym.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży w warunkach recydywy, ponieważ w ostatnich latach odbywał już kary pozbawienia wolności orzekane za przestępstwa przeciwko mieniu.

Ponadto w wyniku prowadzonych czynności okazało się, że 30-latek dokonał wcześniej kradzieży złotej biżuterii także w lombardach na terenie Białegostoku i Bielska Podlaskiego.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale