Ukradł z lombardu złotą bransoletkę. 30-latek usłyszał już zarzuty

kradzież w lombardzie suwałki

Wspólne działania suwalskich i sokólskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 30-latka, który ukradł złotą bransoletkę z jednego z lombardów w Suwałkach. Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałek około godziny 14:00 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kradzieży w jednym z suwalskich lombardów. Z relacji pracownicy lombardu wynikało, że zainteresowany zakupem złotej bransoletki klient poprosił o jej zaprezentowanie. Kiedy dostał biżuterię do rąk, nie płacąc za nią uciekł z lombardu.

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy kradzieży. Po wykonaniu szeregu czynności, jeszcze tego samego dnia ustalili, że dokonał jej 30-letni giżycczanin. Mundurowi stwierdzili również, że sprawca sprzedał wartą 1100 złotych bransoletkę i wsiadł do pociągu relacji Suwałki - Kraków.

Suwalscy policjanci niezwłocznie skontaktowali się z mundurowymi z Sokółki, którzy zatrzymali sprawcę kradzieży bransoletki na dworcu kolejowym.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży w warunkach recydywy, ponieważ w ostatnich latach odbywał już kary pozbawienia wolności orzekane za przestępstwa przeciwko mieniu.

Ponadto w wyniku prowadzonych czynności okazało się, że 30-latek dokonał wcześniej kradzieży złotej biżuterii także w lombardach na terenie Białegostoku i Bielska Podlaskiego.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale