Znaleziono dwa ciała. Mężczyzna i kobieta zginęli od postrzału w głowę

postrzeleni w głowę Suwałki mężczyzna i kobieta

Ciała dwóch osób znaleziono dziś w jednym z mieszkań na osiedlu Północ. Kobieta i mężczyzna zginęli w wyniku postrzału w głowę. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratury.

Kobieta i mężczyzna mieli około 50 lat. Suwalska prokuratura ze względu na dobro śledztwa nie ujawnia szczegółów zdarzenia.

Śledczy pod uwagę biorą zarówno udział w zdarzeniu osoby trzeciej, a także to, że jedna z osób postrzeliła drugą, a następnie popełniła samobójstwo.

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale