Pijany i bez prawa jazdy jechał motorowerem

pijany jechał motorowerem suwałki

19-latka, który pod wpływem alkoholu jechał motorowerem, zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna „wpadł” podczas kontroli drogowej prowadzonej w ramach działań „Alkohol - narkotyki”.

W środę od wczesnych godzin rannych aż do godziny 22:00, suwalscy policjanci prowadzili kontrole drogowe na terenie naszego powiatu, w ramach działań „Alkohol - narkotyki". Głównym celem przedsięwzięcia było eliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka i wyeliminowanie ich z ruchu drogowego.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 528 kierowców. Niestety nie wszyscy byli trzeźwi. W Suwałkach przy ulicy Kościuszki badanie stanu trzeźwości 19-latka kierującego motorowerem wykazało prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje niezgodne z prawem postępowanie kierujący odpowie teraz przed sądem.

Suwalscy policjanci deklarują, iż podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale