Pijany i bez prawa jazdy jechał motorowerem

pijany jechał motorowerem suwałki

19-latka, który pod wpływem alkoholu jechał motorowerem, zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna „wpadł” podczas kontroli drogowej prowadzonej w ramach działań „Alkohol - narkotyki”.

W środę od wczesnych godzin rannych aż do godziny 22:00, suwalscy policjanci prowadzili kontrole drogowe na terenie naszego powiatu, w ramach działań „Alkohol - narkotyki". Głównym celem przedsięwzięcia było eliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka i wyeliminowanie ich z ruchu drogowego.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 528 kierowców. Niestety nie wszyscy byli trzeźwi. W Suwałkach przy ulicy Kościuszki badanie stanu trzeźwości 19-latka kierującego motorowerem wykazało prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje niezgodne z prawem postępowanie kierujący odpowie teraz przed sądem.

Suwalscy policjanci deklarują, iż podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale