Pijany i bez prawa jazdy jechał motorowerem

pijany jechał motorowerem suwałki

19-latka, który pod wpływem alkoholu jechał motorowerem, zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna „wpadł” podczas kontroli drogowej prowadzonej w ramach działań „Alkohol - narkotyki”.

W środę od wczesnych godzin rannych aż do godziny 22:00, suwalscy policjanci prowadzili kontrole drogowe na terenie naszego powiatu, w ramach działań „Alkohol - narkotyki". Głównym celem przedsięwzięcia było eliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka i wyeliminowanie ich z ruchu drogowego.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 528 kierowców. Niestety nie wszyscy byli trzeźwi. W Suwałkach przy ulicy Kościuszki badanie stanu trzeźwości 19-latka kierującego motorowerem wykazało prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje niezgodne z prawem postępowanie kierujący odpowie teraz przed sądem.

Suwalscy policjanci deklarują, iż podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale