Pijany i bez prawa jazdy jechał motorowerem

pijany jechał motorowerem suwałki

19-latka, który pod wpływem alkoholu jechał motorowerem, zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna „wpadł” podczas kontroli drogowej prowadzonej w ramach działań „Alkohol - narkotyki”.

W środę od wczesnych godzin rannych aż do godziny 22:00, suwalscy policjanci prowadzili kontrole drogowe na terenie naszego powiatu, w ramach działań „Alkohol - narkotyki". Głównym celem przedsięwzięcia było eliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka i wyeliminowanie ich z ruchu drogowego.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 528 kierowców. Niestety nie wszyscy byli trzeźwi. W Suwałkach przy ulicy Kościuszki badanie stanu trzeźwości 19-latka kierującego motorowerem wykazało prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Poza tym okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Za swoje niezgodne z prawem postępowanie kierujący odpowie teraz przed sądem.

Suwalscy policjanci deklarują, iż podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości. 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale