Nieprzytomny 18-latek leżał przy placu zabaw. Uratował go telefon od mieszkańca

nieprzytomny 18-latek suwałki

Telefon od przypadkowego mieszkańca pomógł suwalskim policjantom uratować 18-latka od wychłodzenia organizmu. Mężczyzna nieprzytomny leżał przy ulicy Putry.

- W miniony piątek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został poinformowany, że przy ulicy Putry przy placu zabaw leży mężczyzna. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, gdzie znaleźli wychłodzonego i nieprzytomnego mężczyznę leżącego na ziemi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 18-letni mieszkaniec miasta. Wychłodzonego mężczyznę karetka pogotowia odwiozła do szpitala. Po badaniu okazało się, że nie posiada żadnych obrażeń, ale pozostał w szpitalu na obserwacji.

- Każdy sygnał dotyczący miejsc przebywania osób bezdomnych, samotnych i niezaradnych życiowo, które narażone są na wyziębienie organizmu, może uratować czyjeś życie. Nie bądźmy obojętni i reagujmy - dodała asp. szt. Eliza Sawko. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale