KEYS

Nieprzytomny 18-latek leżał przy placu zabaw. Uratował go telefon od mieszkańca

nieprzytomny 18-latek suwałki

Telefon od przypadkowego mieszkańca pomógł suwalskim policjantom uratować 18-latka od wychłodzenia organizmu. Mężczyzna nieprzytomny leżał przy ulicy Putry.

- W miniony piątek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został poinformowany, że przy ulicy Putry przy placu zabaw leży mężczyzna. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, gdzie znaleźli wychłodzonego i nieprzytomnego mężczyznę leżącego na ziemi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 18-letni mieszkaniec miasta. Wychłodzonego mężczyznę karetka pogotowia odwiozła do szpitala. Po badaniu okazało się, że nie posiada żadnych obrażeń, ale pozostał w szpitalu na obserwacji.

- Każdy sygnał dotyczący miejsc przebywania osób bezdomnych, samotnych i niezaradnych życiowo, które narażone są na wyziębienie organizmu, może uratować czyjeś życie. Nie bądźmy obojętni i reagujmy - dodała asp. szt. Eliza Sawko. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale