Nieprzytomny 18-latek leżał przy placu zabaw. Uratował go telefon od mieszkańca

nieprzytomny 18-latek suwałki

Telefon od przypadkowego mieszkańca pomógł suwalskim policjantom uratować 18-latka od wychłodzenia organizmu. Mężczyzna nieprzytomny leżał przy ulicy Putry.

- W miniony piątek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został poinformowany, że przy ulicy Putry przy placu zabaw leży mężczyzna. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, gdzie znaleźli wychłodzonego i nieprzytomnego mężczyznę leżącego na ziemi - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Funkcjonariusze ustalili, że jest to 18-letni mieszkaniec miasta. Wychłodzonego mężczyznę karetka pogotowia odwiozła do szpitala. Po badaniu okazało się, że nie posiada żadnych obrażeń, ale pozostał w szpitalu na obserwacji.

- Każdy sygnał dotyczący miejsc przebywania osób bezdomnych, samotnych i niezaradnych życiowo, które narażone są na wyziębienie organizmu, może uratować czyjeś życie. Nie bądźmy obojętni i reagujmy - dodała asp. szt. Eliza Sawko. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale