Włamał się do domku letniskowego, zjadł i zasnął

włamanie suwałki

48-latka, który włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Filipów zatrzymali suwalscy policjanci. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną sobotę po południu dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że najprawdopodobniej ktoś włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Filipów. We wskazane miejsce został wysłany patrol. Policjanci ujawnili tam uszkodzone drzwi wejściowe, a w środku domku, gdzie panował ogólny nieład - śpiącego na łóżku mężczyznę.

- Okazał się nim 48- letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego, który od razu przyznał się, że korzystał z produktów spożywczych znalezionych w domku. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Mówił niezrozumiale, bełkotliwie. Badanie stanu trzeźwości włamywacza wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wczoraj 48- latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale