Włamał się do domku letniskowego, zjadł i zasnął

włamanie suwałki

48-latka, który włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Filipów zatrzymali suwalscy policjanci. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną sobotę po południu dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że najprawdopodobniej ktoś włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Filipów. We wskazane miejsce został wysłany patrol. Policjanci ujawnili tam uszkodzone drzwi wejściowe, a w środku domku, gdzie panował ogólny nieład - śpiącego na łóżku mężczyznę.

- Okazał się nim 48- letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego, który od razu przyznał się, że korzystał z produktów spożywczych znalezionych w domku. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Mówił niezrozumiale, bełkotliwie. Badanie stanu trzeźwości włamywacza wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wczoraj 48- latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale