Włamał się do domku letniskowego, zjadł i zasnął

włamanie suwałki

48-latka, który włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Filipów zatrzymali suwalscy policjanci. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

W minioną sobotę po południu dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że najprawdopodobniej ktoś włamał się do jednego z domków letniskowych na terenie gminy Filipów. We wskazane miejsce został wysłany patrol. Policjanci ujawnili tam uszkodzone drzwi wejściowe, a w środku domku, gdzie panował ogólny nieład - śpiącego na łóżku mężczyznę.

- Okazał się nim 48- letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego, który od razu przyznał się, że korzystał z produktów spożywczych znalezionych w domku. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Mówił niezrozumiale, bełkotliwie. Badanie stanu trzeźwości włamywacza wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Wczoraj 48- latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

Biznes



REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale