Nilegalnie przekraczali granice. Obywatele Kuby zatrzymani w Suwałkach

obywatele kuby suwałki

Czterech obywateli Kuby, którzy nielegalnie przekroczyli granicę naszego państwa, zatrzymali w Suwałkach funkcjonariusze straży granicznej. Mężczyzna, dwie kobiety oraz czteroletnie dziecko zostali przekazani stronie litewskiej.

Wczoraj w ramach kontroli legalności pobytu patrol straży granicznej w Suwałkach wylegitymował cztery osoby. W trakcie czynności okazało się, że są to obywatele Kuby, którzy nie posiadają żadnych dokumentów paszportowych i pobytowych uprawniających do wjazdu i pobytu w Polsce.

Dwie kobiety i czteroletnie dziecko posiadali jedynie kserokopie kubańskich paszportów, a mężczyzna oświadczył, że jest obywatelem Kuby. W związku z powyższym cudzoziemcy zostali zatrzymani za nielegalne przekroczenie granicy.

Po wykonaniu niezbędnych czynności przez funkcjonariuszy straży granicznej obywatele Kuby dziś zostali przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji, jako że przyjechali do Polski właśnie z Litwy.

Od początku roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 113 osób za grupowe nielegalne przekroczenie granicy naszego państwa.

 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale