Nilegalnie przekraczali granice. Obywatele Kuby zatrzymani w Suwałkach

obywatele kuby suwałki

Czterech obywateli Kuby, którzy nielegalnie przekroczyli granicę naszego państwa, zatrzymali w Suwałkach funkcjonariusze straży granicznej. Mężczyzna, dwie kobiety oraz czteroletnie dziecko zostali przekazani stronie litewskiej.

Wczoraj w ramach kontroli legalności pobytu patrol straży granicznej w Suwałkach wylegitymował cztery osoby. W trakcie czynności okazało się, że są to obywatele Kuby, którzy nie posiadają żadnych dokumentów paszportowych i pobytowych uprawniających do wjazdu i pobytu w Polsce.

Dwie kobiety i czteroletnie dziecko posiadali jedynie kserokopie kubańskich paszportów, a mężczyzna oświadczył, że jest obywatelem Kuby. W związku z powyższym cudzoziemcy zostali zatrzymani za nielegalne przekroczenie granicy.

Po wykonaniu niezbędnych czynności przez funkcjonariuszy straży granicznej obywatele Kuby dziś zostali przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji, jako że przyjechali do Polski właśnie z Litwy.

Od początku roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 113 osób za grupowe nielegalne przekroczenie granicy naszego państwa.

 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale