Nilegalnie przekraczali granice. Obywatele Kuby zatrzymani w Suwałkach

obywatele kuby suwałki

Czterech obywateli Kuby, którzy nielegalnie przekroczyli granicę naszego państwa, zatrzymali w Suwałkach funkcjonariusze straży granicznej. Mężczyzna, dwie kobiety oraz czteroletnie dziecko zostali przekazani stronie litewskiej.

Wczoraj w ramach kontroli legalności pobytu patrol straży granicznej w Suwałkach wylegitymował cztery osoby. W trakcie czynności okazało się, że są to obywatele Kuby, którzy nie posiadają żadnych dokumentów paszportowych i pobytowych uprawniających do wjazdu i pobytu w Polsce.

Dwie kobiety i czteroletnie dziecko posiadali jedynie kserokopie kubańskich paszportów, a mężczyzna oświadczył, że jest obywatelem Kuby. W związku z powyższym cudzoziemcy zostali zatrzymani za nielegalne przekroczenie granicy.

Po wykonaniu niezbędnych czynności przez funkcjonariuszy straży granicznej obywatele Kuby dziś zostali przekazani stronie litewskiej w ramach readmisji, jako że przyjechali do Polski właśnie z Litwy.

Od początku roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 113 osób za grupowe nielegalne przekroczenie granicy naszego państwa.

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale