Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna nie miał na sobie odblasków

filipów piecki śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci suwalskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Filipów. W jego wyniku zginął 60-letni mężczyzna, który po zmierzchu poza obszarem zabudowanym prowadził rower niewłaściwą stroną drogi i dodatkowo nie miał na sobie elementów odblaskowych.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17:30 w rejonie miejscowości Piecki w gminie Filipów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 28-latka jadąc fordem w kierunku Filipowa, potrąciła mężczyznę prowadzącego rower w tym samym kierunku. Dodatkowo okazało się, że pieszy pomimo tego, że poruszał się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Niestety 60-latek w wyniku tego tragicznego zdarzenia zginął na miejscu. 

 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale