KEYS

Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna nie miał na sobie odblasków

filipów piecki śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci suwalskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Filipów. W jego wyniku zginął 60-letni mężczyzna, który po zmierzchu poza obszarem zabudowanym prowadził rower niewłaściwą stroną drogi i dodatkowo nie miał na sobie elementów odblaskowych.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17:30 w rejonie miejscowości Piecki w gminie Filipów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 28-latka jadąc fordem w kierunku Filipowa, potrąciła mężczyznę prowadzącego rower w tym samym kierunku. Dodatkowo okazało się, że pieszy pomimo tego, że poruszał się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Niestety 60-latek w wyniku tego tragicznego zdarzenia zginął na miejscu. 

 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale