Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna nie miał na sobie odblasków

filipów piecki śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci suwalskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Filipów. W jego wyniku zginął 60-letni mężczyzna, który po zmierzchu poza obszarem zabudowanym prowadził rower niewłaściwą stroną drogi i dodatkowo nie miał na sobie elementów odblaskowych.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17:30 w rejonie miejscowości Piecki w gminie Filipów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 28-latka jadąc fordem w kierunku Filipowa, potrąciła mężczyznę prowadzącego rower w tym samym kierunku. Dodatkowo okazało się, że pieszy pomimo tego, że poruszał się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Niestety 60-latek w wyniku tego tragicznego zdarzenia zginął na miejscu. 

 

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale