Śmiertelne potrącenie pieszego. Mężczyzna nie miał na sobie odblasków

filipów piecki śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci suwalskiej drogówki wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Filipów. W jego wyniku zginął 60-letni mężczyzna, który po zmierzchu poza obszarem zabudowanym prowadził rower niewłaściwą stroną drogi i dodatkowo nie miał na sobie elementów odblaskowych.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17:30 w rejonie miejscowości Piecki w gminie Filipów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 28-latka jadąc fordem w kierunku Filipowa, potrąciła mężczyznę prowadzącego rower w tym samym kierunku. Dodatkowo okazało się, że pieszy pomimo tego, że poruszał się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Niestety 60-latek w wyniku tego tragicznego zdarzenia zginął na miejscu. 

 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale