Policjanci sprawdzali czy zapinamy pasy

Mając na względzie poprawę bezpieczeństwa podróżujących pojazdami policjanci z suwalskiej drogówki przeprowadzili wczoraj działania „Pasy, foteliki”. Jest to cykliczna akcja ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa podróżujących. Policjanci skontrolowali około 70 pojazdów.

Suwalscy policjanci przeprowadzili wczoraj cykliczne działania pod nazwą „Pasy, foteliki” mające na celu poprawę bezpieczeństwa podróżujących po drogach naszego miasta i powiatu. Akcja, jak zwykle, koncentrowała się na egzekwowaniu obowiązku używania przez kierujących i pasażerów pasów bezpieczeństwa oraz przewożeniu najmłodszych w przeznaczonych do tego celu fotelikach.

Niestety dwie osoby zlekceważyły obowiązujące przepisy. Nie zapięły pasów za co zostały ukarane mandatami karnymi.

Taryfikator przewiduje mandat w wysokości 150 złotych i sześciu punktów karnych. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale