Policjanci sprawdzali czy zapinamy pasy

Mając na względzie poprawę bezpieczeństwa podróżujących pojazdami policjanci z suwalskiej drogówki przeprowadzili wczoraj działania „Pasy, foteliki”. Jest to cykliczna akcja ukierunkowana na poprawę bezpieczeństwa podróżujących. Policjanci skontrolowali około 70 pojazdów.

Suwalscy policjanci przeprowadzili wczoraj cykliczne działania pod nazwą „Pasy, foteliki” mające na celu poprawę bezpieczeństwa podróżujących po drogach naszego miasta i powiatu. Akcja, jak zwykle, koncentrowała się na egzekwowaniu obowiązku używania przez kierujących i pasażerów pasów bezpieczeństwa oraz przewożeniu najmłodszych w przeznaczonych do tego celu fotelikach.

Niestety dwie osoby zlekceważyły obowiązujące przepisy. Nie zapięły pasów za co zostały ukarane mandatami karnymi.

Taryfikator przewiduje mandat w wysokości 150 złotych i sześciu punktów karnych. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale