KEYS

61-latek przewrócił się i stracił przytomność. Pomogli mu policjanci z drogówki

policja suwałki

Policjanci z suwalskiej drogówki pomogli 61-letniemu mężczyźnie, który w stanie upojenia alkoholowego przewrócił się, rozbił głowę i stracił przytomność. Dzięki właściwej reakcji funkcjonariuszy mieszkaniec gminy Szypliszki został objęty opieką medyczną i noc spędził w bezpiecznym miejscu.

Wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki po godz. 17:00 w miejscowości Szypliszki zauważyli siedzącego w pobliżu drogi człowieka. Od razu ruszyli z pomocą.

- Mężczyzna był skulony i miał zwieszoną głowę. Nie było z nim kontaktu. Wyraźnie wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

Mundurowi dodatkowo zauważyli u 61-latka ranę w okolicy ucha, która obficie krwawiła, więc od razu zaopatrzyli ją i wezwali karetkę pogotowia.

Po chwili mężczyzna ocknął się. Nie potrafił dokładnie sprecyzować co się stało. Dzięki właściwej reakcji funkcjonariuszy mężczyzna w porę trafił pod opiekę medyczną - dodała asp. szt. Eliza Sawko.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale