Pijani wsiedli za kierownicę. 32-latka i 48-latek zatrzymani przez policję

pijani suwałki policja

Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymali suwalscy policjanci w ramach akcji „Trzeźwość”. Kierująca fiatem siena 32-latka miała 1,6 promila alkoholu. Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się również 48-latek, który kierował ciężarowym volvo mając 1,2 promila. Podczas działań mundurowi skontrolowali trzeźwość ponad 200 kierujących.

We wtorek przed godziną 20:00 przy ulicy Emilii Plater policjanci z suwalskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującą fiatem siena. Okazało się, że siedząca za kierownicą 32- latka zdecydowała się na jazdę mając ponad 1,6 alkoholu w organizmie.

Brakiem wyobraźni wykazał się również 48-latek kierujący ciężarowym volvo, który wczoraj po godzinie 2:00 został zatrzymany przez policjantów na drodze krajowej nr 8 w Budzisku. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Ponadto policjanci zwracali uwagę na przestrzeganie obowiązujących przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego, a zwłaszcza jak kierujący samochodami zachowują się w rejonach przejść dla pieszych oraz czy piesi prawidłowo poruszają się po drodze i właściwie przekraczają jezdnię. Niestety nie obyło się bez mandatów i pouczeń dla obu stron.

Funkcjonariusze ujawnili ogółem 55 wykroczeń, z których 25 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale