Śmiertelne potrącenie na ulicy Pułaskiego

śmiertelne potrącenie pułaskiego suwałki

Do nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia doszło dziś na ulicy Pułaskiego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez samochód ciężarowy.

Dziś przed godziną 4:00 doszło do potrącenia pieszego na dwuetapowym przejściu dla pieszych na ulicy Pułaskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna w pierwszej części miał zielone światło, natomiast na drugiej przechodził już na czerwonym świetle i wtedy doszło do śmiertelnego potrącenia przez samochód ciężarowy, którym jechał 52-letni Polak.

- Było okropnie ślisko. Nie było możliwości hamowania. Warunki pogodowe były okropne - poinformował nas świadek wypadku.

 Suwalscy policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny zdarzenia i tożsamość potrąconego mężczyzny.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale