Śmiertelne potrącenie na ulicy Pułaskiego

śmiertelne potrącenie pułaskiego suwałki

Do nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia doszło dziś na ulicy Pułaskiego. Nie żyje mężczyzna potrącony przez samochód ciężarowy.

Dziś przed godziną 4:00 doszło do potrącenia pieszego na dwuetapowym przejściu dla pieszych na ulicy Pułaskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna w pierwszej części miał zielone światło, natomiast na drugiej przechodził już na czerwonym świetle i wtedy doszło do śmiertelnego potrącenia przez samochód ciężarowy, którym jechał 52-letni Polak.

- Było okropnie ślisko. Nie było możliwości hamowania. Warunki pogodowe były okropne - poinformował nas świadek wypadku.

 Suwalscy policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny zdarzenia i tożsamość potrąconego mężczyzny.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale