Suwalska policja podsumowała święta

święta suwałki policja

11 kolizji drogowych, zatrzymane 3 prawa jazdy, 140 osób ukaranych mandatami oraz ponad 130 interwencji w domach i miejscach publicznych - tak świąteczny okres podsumowała suwalska policja.

- W okresie świąt funkcjonariusze suwalskiej drogówki przeprowadzili ponad 260 kontroli pojazdów, zbadali stan trzeźwości ponad 1000 kierujących, zatrzymali 10 dowodów rejestracyjnych oraz 3 prawa jazdy, a 140 osób ukarali mandatami karnymi za popełnione wykroczenia drogowe i odnotowali 11 kolizji drogowych - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Ponadto funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, które zdecydowały się na jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. W piątek po południu na ulicy Pułaskiego policjanci zatrzymali 32-letniego nietrzeźwego kierującego astrą, u którego badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj wieczorem na ulicy Utrata policjanci zatrzymali kierującą mitsubishi. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 27-letniej kobiety ponad 2 promile alkoholu.

Służby patrolowe w okresie świąt miały także „pełne ręce roboty”. Policjanci byli wzywani i musieli interweniować ponad 130 razy, zarówno w domach jak i miejscach publicznych. Z tych interwencji, aż 26 osób zostało dowiezionych do wytrzeźwienia. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale