Podejrzany o zabójstwo 90-latki aresztowany

zabójstwo suwałki

Na trzy miesiące aresztu trafił podejrzany o zabójstwo 90-letniej kobiety, której ciało znaleziono w jednym z mieszkań przy ulicy Ogińskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policję trzy dni po zdarzeniu.

Zwłoki kobiety znaleziono 26 grudnia w bloku przy ulicy Ogińskiego 4, zwanym „Domem Weterana”. Jak się okazało, 90-latka nie zmarła z przyczyn naturalnych lecz została zabita. Trzy dni później policja zatrzymała podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Suwalska prokuratura postawiła mu zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa.

Z uwagi na dobro postępowania oraz ochronę dóbr osobistych pokrzywdzonych prokuratur nie udziela bliższych informacji na temat okoliczności zdarzenia.

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale