Podejrzany o zabójstwo 90-latki aresztowany

zabójstwo suwałki

Na trzy miesiące aresztu trafił podejrzany o zabójstwo 90-letniej kobiety, której ciało znaleziono w jednym z mieszkań przy ulicy Ogińskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policję trzy dni po zdarzeniu.

Zwłoki kobiety znaleziono 26 grudnia w bloku przy ulicy Ogińskiego 4, zwanym „Domem Weterana”. Jak się okazało, 90-latka nie zmarła z przyczyn naturalnych lecz została zabita. Trzy dni później policja zatrzymała podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Suwalska prokuratura postawiła mu zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa.

Z uwagi na dobro postępowania oraz ochronę dóbr osobistych pokrzywdzonych prokuratur nie udziela bliższych informacji na temat okoliczności zdarzenia.

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale