Ponad 120 interwencji policji w Sylwestra i Nowy Rok

Sylwester i Nowy Rok upłynął pracowicie policjantom na terenie miasta i powiatu Suwalskiego. Policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe oraz osiem kolizji. Nie odnotowano poważniejszych incydentów z fajerwerkami. Policjanci zatrzymali jednego kierowce pod wpływem alkoholu.

Sylwestrowa noc na Suwalszczyźnie upłynęła pracowicie dla policjantów. Aby zapewnić spokój podczas zorganizowanej plenerowej imprezy sylwestrowej,  nad bezpieczeństwem uczestników czuwała zwiększona liczba policjantów. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy po cywilnemu. Biorąc pod ilość osób bawiących się na placach i ulicach w trakcie zabaw funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń i incydentów z fajerwerkami. W Sylwestra oraz Nowy Rok mundurowi interweniowali ponad 120 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie interwencji domowych i publicznych. Związane one były z spożywanym alkoholem i wynikłymi w związku z tym konfliktami. 

Wiadomości


suwalki-renkiewicz-zielinski-konflikt-nadal-trwa-wladzom-miasta-uniemozliwiono-zabrania-glosu

Konflikt nadal trwa. Władzom miasta uniemożliwiono zabranie...

Mimo iż władze naszego miasta były na obchodach Święta Wojska Polskiego uniemożliwiono im zabranie głosu. Mowa o prezydencie Suwałk Czesławie Renkiewiczu oraz przewodniczącym rady miejskiej Zdzisławie Przełomcu. Samorządowcy postanowili więc przekazać podziękowania i...

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale