KEYS

Ponad 120 interwencji policji w Sylwestra i Nowy Rok

Sylwester i Nowy Rok upłynął pracowicie policjantom na terenie miasta i powiatu Suwalskiego. Policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe oraz osiem kolizji. Nie odnotowano poważniejszych incydentów z fajerwerkami. Policjanci zatrzymali jednego kierowce pod wpływem alkoholu.

Sylwestrowa noc na Suwalszczyźnie upłynęła pracowicie dla policjantów. Aby zapewnić spokój podczas zorganizowanej plenerowej imprezy sylwestrowej,  nad bezpieczeństwem uczestników czuwała zwiększona liczba policjantów. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy po cywilnemu. Biorąc pod ilość osób bawiących się na placach i ulicach w trakcie zabaw funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń i incydentów z fajerwerkami. W Sylwestra oraz Nowy Rok mundurowi interweniowali ponad 120 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie interwencji domowych i publicznych. Związane one były z spożywanym alkoholem i wynikłymi w związku z tym konfliktami. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale