Ponad 120 interwencji policji w Sylwestra i Nowy Rok

Sylwester i Nowy Rok upłynął pracowicie policjantom na terenie miasta i powiatu Suwalskiego. Policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe oraz osiem kolizji. Nie odnotowano poważniejszych incydentów z fajerwerkami. Policjanci zatrzymali jednego kierowce pod wpływem alkoholu.

Sylwestrowa noc na Suwalszczyźnie upłynęła pracowicie dla policjantów. Aby zapewnić spokój podczas zorganizowanej plenerowej imprezy sylwestrowej,  nad bezpieczeństwem uczestników czuwała zwiększona liczba policjantów. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy po cywilnemu. Biorąc pod ilość osób bawiących się na placach i ulicach w trakcie zabaw funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń i incydentów z fajerwerkami. W Sylwestra oraz Nowy Rok mundurowi interweniowali ponad 120 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie interwencji domowych i publicznych. Związane one były z spożywanym alkoholem i wynikłymi w związku z tym konfliktami. 

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale