Ponad 120 interwencji policji w Sylwestra i Nowy Rok

Sylwester i Nowy Rok upłynął pracowicie policjantom na terenie miasta i powiatu Suwalskiego. Policjanci odnotowali dwa wypadki drogowe oraz osiem kolizji. Nie odnotowano poważniejszych incydentów z fajerwerkami. Policjanci zatrzymali jednego kierowce pod wpływem alkoholu.

Sylwestrowa noc na Suwalszczyźnie upłynęła pracowicie dla policjantów. Aby zapewnić spokój podczas zorganizowanej plenerowej imprezy sylwestrowej,  nad bezpieczeństwem uczestników czuwała zwiększona liczba policjantów. Na ulicach można było spotkać zarówno patrole umundurowane, jak również funkcjonariuszy po cywilnemu. Biorąc pod ilość osób bawiących się na placach i ulicach w trakcie zabaw funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń i incydentów z fajerwerkami. W Sylwestra oraz Nowy Rok mundurowi interweniowali ponad 120 razy. Zgłoszenia dotyczyły głównie interwencji domowych i publicznych. Związane one były z spożywanym alkoholem i wynikłymi w związku z tym konfliktami. 

Wiadomości


suwalki-grazyna-matyszczyk-bohaterem-miesiaca

Grażyna Matyszczyk bohaterem miesiąca

Grażyna Matyszczyk, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7, otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale