Pijany 32-latek dźgnął nożem brata

zabójstwo reja suwałki

Do kolejnego zabójstwa doszło w naszym mieście. Tym razem 32-letek pchnął nożem swego młodszego o trzy lata brata.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Reja. 32-latek pchnął nożem swego 29-letniego brata. Po przyjeździe na miejsce policji i pogotowia ratunkowego poszkodowany jeszcze żył. Jednak mimo udzielonej pomocy zmarł.

- 29-latek miał ranę kłutą klatki piersiowej. Zabezpieczyliśmy noże, które mogły posłużyć jako narzędzie zbrodni. Natomiast jutro odbędzie się sekcja zwłok ofiry - poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Podejrzany o zabójstwo 32-latek został zatrzymany. Jak się okazało miał około trzech promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale