Pijany 32-latek dźgnął nożem brata

zabójstwo reja suwałki

Do kolejnego zabójstwa doszło w naszym mieście. Tym razem 32-letek pchnął nożem swego młodszego o trzy lata brata.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:00 w jednym z mieszkań przy ulicy Reja. 32-latek pchnął nożem swego 29-letniego brata. Po przyjeździe na miejsce policji i pogotowia ratunkowego poszkodowany jeszcze żył. Jednak mimo udzielonej pomocy zmarł.

- 29-latek miał ranę kłutą klatki piersiowej. Zabezpieczyliśmy noże, które mogły posłużyć jako narzędzie zbrodni. Natomiast jutro odbędzie się sekcja zwłok ofiry - poinformował Ryszard Tomkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Podejrzany o zabójstwo 32-latek został zatrzymany. Jak się okazało miał około trzech promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale