Podpalił 14 śmietników. 21-latek odpowie przed sądem

podpalał śmietniki suwałki

21-latka podejrzanego o podpalanie pojemników na śmieci zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i teraz za swoje postępowanie odpowiadać będzie przed sądem.

Do podpaleń dochodziło pod koniec zeszłego roku. W sobotę mundurowi w wyniku intensywnej pracy ustalili i zatrzymali 21-letniego suwalczanina, który podejrzany jest o te przestępstwa. Usłyszał już zarzuty zniszczenia pięciu pojemników na śmieci oraz pojazdu, który był zaparkowany w pobliżu.

Wyniku prowadzonego dalej postępowania ustalono, że 21-latek jest sprawcą podpaleń jeszcze dziewięciu pojemników. Teraz dalszym losem suwalczanina zajmie się sąd. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale