KEYS

Podpalił 14 śmietników. 21-latek odpowie przed sądem

podpalał śmietniki suwałki

21-latka podejrzanego o podpalanie pojemników na śmieci zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i teraz za swoje postępowanie odpowiadać będzie przed sądem.

Do podpaleń dochodziło pod koniec zeszłego roku. W sobotę mundurowi w wyniku intensywnej pracy ustalili i zatrzymali 21-letniego suwalczanina, który podejrzany jest o te przestępstwa. Usłyszał już zarzuty zniszczenia pięciu pojemników na śmieci oraz pojazdu, który był zaparkowany w pobliżu.

Wyniku prowadzonego dalej postępowania ustalono, że 21-latek jest sprawcą podpaleń jeszcze dziewięciu pojemników. Teraz dalszym losem suwalczanina zajmie się sąd. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale