KEYS

Policjanci będą patrolować stoki narciarskie (zdjęcia)

Policjanci rozpoczęli służbę patrolową na zorganizowanych stokach narciarskich w Szelmencie. Służba ta podyktowana jest troską o zapewnienie na ich terenie bezpieczeństwa i porządku. W Szelmencie oraz Ośrodku Narciarskim „Dąbrówka” w Suwałkach służbę będzie pełnić 8 policjantów, którzy zostali przeszkoleni z prawnych aspektów służby na stokach narciarskich oraz patrolowania przy użyciu sprzętu narciarskiego.

Podczas inauguracji służby patrolowejw Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment policjanci rozstawili niebieskie namioty, w których dzieci mogły wziąć udział w konkursach plastycznych oraz uczestniczyć w zabawach organizowanych przez mundurowych. Odbyły się również pokazy tresury psów policyjnych oraz szkolenie udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wolontariuszy. 

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale