Policjanci będą patrolować stoki narciarskie (zdjęcia)

Policjanci rozpoczęli służbę patrolową na zorganizowanych stokach narciarskich w Szelmencie. Służba ta podyktowana jest troską o zapewnienie na ich terenie bezpieczeństwa i porządku. W Szelmencie oraz Ośrodku Narciarskim „Dąbrówka” w Suwałkach służbę będzie pełnić 8 policjantów, którzy zostali przeszkoleni z prawnych aspektów służby na stokach narciarskich oraz patrolowania przy użyciu sprzętu narciarskiego.

Podczas inauguracji służby patrolowejw Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment policjanci rozstawili niebieskie namioty, w których dzieci mogły wziąć udział w konkursach plastycznych oraz uczestniczyć w zabawach organizowanych przez mundurowych. Odbyły się również pokazy tresury psów policyjnych oraz szkolenie udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wolontariuszy. 

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale