Policjanci będą patrolować stoki narciarskie (zdjęcia)

Policjanci rozpoczęli służbę patrolową na zorganizowanych stokach narciarskich w Szelmencie. Służba ta podyktowana jest troską o zapewnienie na ich terenie bezpieczeństwa i porządku. W Szelmencie oraz Ośrodku Narciarskim „Dąbrówka” w Suwałkach służbę będzie pełnić 8 policjantów, którzy zostali przeszkoleni z prawnych aspektów służby na stokach narciarskich oraz patrolowania przy użyciu sprzętu narciarskiego.

Podczas inauguracji służby patrolowejw Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment policjanci rozstawili niebieskie namioty, w których dzieci mogły wziąć udział w konkursach plastycznych oraz uczestniczyć w zabawach organizowanych przez mundurowych. Odbyły się również pokazy tresury psów policyjnych oraz szkolenie udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wolontariuszy. 

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

Wiadomości


do-kogo-trafi-wlocznia-jacwingow-za-2016-rok

Do kogo trafi Włócznia Jaćwingów za 2016 rok?

Ponad 40 wniosków zgłosili suwalczanie do nagrody Prezydenta Miasta Suwałk ,,Włóczni Jaćwingów”. Zgłoszenia przez rozpatrywała wczoraj Kapituła Konkursu.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale