Policjanci będą patrolować stoki narciarskie (zdjęcia)

Policjanci rozpoczęli służbę patrolową na zorganizowanych stokach narciarskich w Szelmencie. Służba ta podyktowana jest troską o zapewnienie na ich terenie bezpieczeństwa i porządku. W Szelmencie oraz Ośrodku Narciarskim „Dąbrówka” w Suwałkach służbę będzie pełnić 8 policjantów, którzy zostali przeszkoleni z prawnych aspektów służby na stokach narciarskich oraz patrolowania przy użyciu sprzętu narciarskiego.

Podczas inauguracji służby patrolowejw Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment policjanci rozstawili niebieskie namioty, w których dzieci mogły wziąć udział w konkursach plastycznych oraz uczestniczyć w zabawach organizowanych przez mundurowych. Odbyły się również pokazy tresury psów policyjnych oraz szkolenie udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wolontariuszy. 

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

wosir szelment policja

Wiadomości


suwalki-meteorolodzy-ostrzegaja-przed-burzami-z-gradem-3

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem

Przed burzami z opadami deszczu i gradu oraz silnymi porywami wiatru w naszym regionie ostrzega Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych.

Sport


suwalscy-zeglarze-mistrzami-swiata

Suwalscy żeglarze Mistrzami Świata!

Ogromnym sukcesem może pochwalić się Uczniowski Klub Żeglarski GROT Suwałki. Załoga w składzie Eryk i Kinga Martynko wygrała żeglarskie Mistrzostwa Świata w klasie CADET.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale