Nie żyje 24-latek. Prawdopodobnie przedawkował narkotyki

śmierć nie żyje 24-latek suwałki

Śmiercią jednego z uczestników zakończyła się libacja w jednym z mieszkań w Suwałkach. 24-latek prawdopodobnie przedawkował narkotyki. W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Do 24-latka zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Mimo wysiłków ratowników młodego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon, wskazując jako przypuszczalną przyczynę przedawkowanie narkotyków.

- Na miejscu policjanci zatrzymali drugiego z współbiesiadników - zamieszkującego tam 29-latka. W jego przeszukanym mieszkaniu mundurowi odnaleźli torebki z zapięciem strunowym z zawartością blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy – poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

29-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został w minioną sobotę tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia wyjaśniają, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Suwałkach, funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. 

Wiadomości


swietowali-25-lecie-powstania-parafii-bozego-ciala-zdjecia

Świętowali 25-lecie parafii Bożego Ciała (zdjęcia)

Parafia pw. Bożego Ciała w Suwałkach świętuje w tym roku swoje ćwierćwiecze. Z tej okazji dziś w Ogrodach Klasztornych odbył się festyn, w którym wzięli udział zakonnicy oraz parafianie.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale