Nie żyje 24-latek. Prawdopodobnie przedawkował narkotyki

śmierć nie żyje 24-latek suwałki

Śmiercią jednego z uczestników zakończyła się libacja w jednym z mieszkań w Suwałkach. 24-latek prawdopodobnie przedawkował narkotyki. W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Do 24-latka zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Mimo wysiłków ratowników młodego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon, wskazując jako przypuszczalną przyczynę przedawkowanie narkotyków.

- Na miejscu policjanci zatrzymali drugiego z współbiesiadników - zamieszkującego tam 29-latka. W jego przeszukanym mieszkaniu mundurowi odnaleźli torebki z zapięciem strunowym z zawartością blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy – poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

29-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został w minioną sobotę tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia wyjaśniają, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Suwałkach, funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. 

Wiadomości


szkola-bajka-suwalki-bajkowe-uroczystosci-majowe-zdjecia

Bajkowe uroczystości majowe (zdjęcia)

Sala ozdobiona ogromną biało-czerwoną flagą, przemówienia i wiersze wygłoszone przez uczniów, odśpiewane piosenki patriotyczne - tak w skrócie można opisać bardzo uroczyste obchody zbliżających się majowych świąt zorganizowane w suwalskiej Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka”.

Sport


wosir-szelment-rozpocznie-letni-sezon-w-weekend-na-gosci-czeka-wiele-atrakcji

WOSiR Szelment rozpocznie letni sezon. W weekend na gości...

Letni sezon w najbliższy weekend rozpocznie WOSiR Szelment. Do dyspozycji gości będzie wyciąg nart wodnych, mini-golf oraz park linowy. Zaplanowano także grillowanie nad jeziorem Szelment Wielki oraz rowerowe wycieczki szlakiem green velo.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale