Nie żyje 24-latek. Prawdopodobnie przedawkował narkotyki

śmierć nie żyje 24-latek suwałki

Śmiercią jednego z uczestników zakończyła się libacja w jednym z mieszkań w Suwałkach. 24-latek prawdopodobnie przedawkował narkotyki. W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Do 24-latka zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Mimo wysiłków ratowników młodego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon, wskazując jako przypuszczalną przyczynę przedawkowanie narkotyków.

- Na miejscu policjanci zatrzymali drugiego z współbiesiadników - zamieszkującego tam 29-latka. W jego przeszukanym mieszkaniu mundurowi odnaleźli torebki z zapięciem strunowym z zawartością blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy – poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

29-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został w minioną sobotę tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia wyjaśniają, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Suwałkach, funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale