Nie żyje 24-latek. Prawdopodobnie przedawkował narkotyki

śmierć nie żyje 24-latek suwałki

Śmiercią jednego z uczestników zakończyła się libacja w jednym z mieszkań w Suwałkach. 24-latek prawdopodobnie przedawkował narkotyki. W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Do 24-latka zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Mimo wysiłków ratowników młodego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon, wskazując jako przypuszczalną przyczynę przedawkowanie narkotyków.

- Na miejscu policjanci zatrzymali drugiego z współbiesiadników - zamieszkującego tam 29-latka. W jego przeszukanym mieszkaniu mundurowi odnaleźli torebki z zapięciem strunowym z zawartością blisko 30 gramów marihuany oraz 10 gramów amfetaminy – poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

29-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został w minioną sobotę tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Szczegółowo okoliczności zdarzenia wyjaśniają, w ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Suwałkach, funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. 

Wiadomości


suwalki-44-kilometry-rozwazan-z-suwalk-wyruszy-ekstremalna-droga-krzyzowa

44-kilometry rozważań. Z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga...

Zmęczenie, ból, samotność, zdanie wyłącznie na własne siły i 44 kilometry przemyśleń. Już 7 kwietnia z Suwałk wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa.

Sport


kobiety-walczyly-o-tytul-suwalki-miss-run-2017-zdjecia

Kobiety walczyły o tytuł „ Suwałki Miss Run 2017”...

Suwałki Miss Run jest to impreza sportowa organizowana z okazji Dnia Kobiet. Oprócz biegu zawodniczki walczyły również o tytuł Miss Fashion Run.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale