Okradli mieszkanie i grozili policjantom

Trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież m.in. biżuterii, sprzętu elektronicznego i dwóch telefonów komórkowych z jednego z mieszkań na terenie miasta zatrzymali suwalscy policjanci. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 1700 złotych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

W miniony poniedziałek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został zaalarmowany o kradzieży w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci.

Kiedy podjeżdżali pod wskazany adres zauważyli dwóch mężczyzn niosących torby foliowe i kij baseballowy, którzy na widok mundurowych zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Mężczyzna, trzymający w ręku kij baseballowy zachowywał się bardzo agresywnie. Znieważał funkcjonariuszy, groził popełnieniem przestępstwa na ich szkodę, a jednego z policjantów nawet kopnął.

Jak się okazało 33 i 31-latek nieśli w torbach m.in. sprzęt elektroniczny, biżuterię i telefony komórkowe, które pochodziły z kradzieży. W mieszkaniu, gdzie doszło do przestępstwa, policjanci zatrzymali 31-letniego wspólnika zatrzymanych.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Okazało się, że wszyscy działali w warunkach recydywy. Ponadto wyszło na jaw, że najstarszy ze sprawców był poszukiwany czterema listami gończymi i już minioną noc spędził w areszcie. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale