Okradli mieszkanie i grozili policjantom

Trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież m.in. biżuterii, sprzętu elektronicznego i dwóch telefonów komórkowych z jednego z mieszkań na terenie miasta zatrzymali suwalscy policjanci. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 1700 złotych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

W miniony poniedziałek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został zaalarmowany o kradzieży w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci.

Kiedy podjeżdżali pod wskazany adres zauważyli dwóch mężczyzn niosących torby foliowe i kij baseballowy, którzy na widok mundurowych zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Mężczyzna, trzymający w ręku kij baseballowy zachowywał się bardzo agresywnie. Znieważał funkcjonariuszy, groził popełnieniem przestępstwa na ich szkodę, a jednego z policjantów nawet kopnął.

Jak się okazało 33 i 31-latek nieśli w torbach m.in. sprzęt elektroniczny, biżuterię i telefony komórkowe, które pochodziły z kradzieży. W mieszkaniu, gdzie doszło do przestępstwa, policjanci zatrzymali 31-letniego wspólnika zatrzymanych.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Okazało się, że wszyscy działali w warunkach recydywy. Ponadto wyszło na jaw, że najstarszy ze sprawców był poszukiwany czterema listami gończymi i już minioną noc spędził w areszcie. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale