perspektywa (uslugi ksiegowe)

Okradli mieszkanie i grozili policjantom

Trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież m.in. biżuterii, sprzętu elektronicznego i dwóch telefonów komórkowych z jednego z mieszkań na terenie miasta zatrzymali suwalscy policjanci. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 1700 złotych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

W miniony poniedziałek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został zaalarmowany o kradzieży w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci.

Kiedy podjeżdżali pod wskazany adres zauważyli dwóch mężczyzn niosących torby foliowe i kij baseballowy, którzy na widok mundurowych zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Mężczyzna, trzymający w ręku kij baseballowy zachowywał się bardzo agresywnie. Znieważał funkcjonariuszy, groził popełnieniem przestępstwa na ich szkodę, a jednego z policjantów nawet kopnął.

Jak się okazało 33 i 31-latek nieśli w torbach m.in. sprzęt elektroniczny, biżuterię i telefony komórkowe, które pochodziły z kradzieży. W mieszkaniu, gdzie doszło do przestępstwa, policjanci zatrzymali 31-letniego wspólnika zatrzymanych.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Okazało się, że wszyscy działali w warunkach recydywy. Ponadto wyszło na jaw, że najstarszy ze sprawców był poszukiwany czterema listami gończymi i już minioną noc spędził w areszcie. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale