Okradli mieszkanie i grozili policjantom

Trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież m.in. biżuterii, sprzętu elektronicznego i dwóch telefonów komórkowych z jednego z mieszkań na terenie miasta zatrzymali suwalscy policjanci. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 1700 złotych. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

W miniony poniedziałek po godzinie 22:00 dyżurny suwalskiej policji został zaalarmowany o kradzieży w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci.

Kiedy podjeżdżali pod wskazany adres zauważyli dwóch mężczyzn niosących torby foliowe i kij baseballowy, którzy na widok mundurowych zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Mężczyzna, trzymający w ręku kij baseballowy zachowywał się bardzo agresywnie. Znieważał funkcjonariuszy, groził popełnieniem przestępstwa na ich szkodę, a jednego z policjantów nawet kopnął.

Jak się okazało 33 i 31-latek nieśli w torbach m.in. sprzęt elektroniczny, biżuterię i telefony komórkowe, które pochodziły z kradzieży. W mieszkaniu, gdzie doszło do przestępstwa, policjanci zatrzymali 31-letniego wspólnika zatrzymanych.

Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Okazało się, że wszyscy działali w warunkach recydywy. Ponadto wyszło na jaw, że najstarszy ze sprawców był poszukiwany czterema listami gończymi i już minioną noc spędził w areszcie. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale