1500 nielegalnych paczek papierosów w mieszkaniu 52-latki

Blisko 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie miasta. 

- Policjanci ustalili, że w mieszkaniu 52-letniej suwalczanki mogą znajdować się nielegalne wyroby tytoniowe. Mundurowi nie pomylili się. Kiedy w sobotę rano wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, wkroczyli do mieszkania kobiety ujawnili tam i zabezpieczyli blisko 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

Gdyby nielegalny towar został wprowadzony do obrotu, Skarb Państwa z tytułu niezapłaconych podatków straciłby ponad 31 tysięcy złotych.

Za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy 52-latka odpowie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi wysoka grzywna, przepadek towaru i nawet do 3 lat pozbawienia wolności.  

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale