Litwin kradł tablety. Został zatrzymany przez policję

kradzież tabletów suwałki

47-letniego obywatela Litwy podejrzanego o kradzież czterech tabletów zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

W miniony poniedziałek, około godziny 12:30, dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że ulicą Żeromskiego ucieka mężczyzna, który ukradł trzy tablety w jednym z suwalskich sklepów i że złodzieja goni sprzedawca. We wskazany rejon miasta natychmiast zostały skierowane patrole.

- Na ulicy Kościuszki niedaleko skrzyżowania z ulicą Dwernickiego, policjanci zauważyli dwóch biegnących mężczyzn. Jeden z nich trzymał w ręku reklamówkę. Mundurowi natychmiast ruszyli za uciekającym. Po krótkim pościgu zatrzymali 47- latka, jak się okazało zamieszkałego na terenie Litwy - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

W reklamówce mężczyzny policjanci ujawnili trzy skradzione tablety. W toku prowadzonego postępowania wyszło na jaw, że zatrzymany w połowie stycznia ukradł jeszcze jeden tablet w tym samym sklepie. Pokrzywdzony ogólną wartość strat wyceniał na około 1350 złotych.

Wczoraj mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale