Litwin kradł tablety. Został zatrzymany przez policję

kradzież tabletów suwałki

47-letniego obywatela Litwy podejrzanego o kradzież czterech tabletów zatrzymali suwalscy policjanci. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

W miniony poniedziałek, około godziny 12:30, dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony, że ulicą Żeromskiego ucieka mężczyzna, który ukradł trzy tablety w jednym z suwalskich sklepów i że złodzieja goni sprzedawca. We wskazany rejon miasta natychmiast zostały skierowane patrole.

- Na ulicy Kościuszki niedaleko skrzyżowania z ulicą Dwernickiego, policjanci zauważyli dwóch biegnących mężczyzn. Jeden z nich trzymał w ręku reklamówkę. Mundurowi natychmiast ruszyli za uciekającym. Po krótkim pościgu zatrzymali 47- latka, jak się okazało zamieszkałego na terenie Litwy - poinformowała asp. szt. Eliza Sawko, oficer prasowy suwalskiej policji.

W reklamówce mężczyzny policjanci ujawnili trzy skradzione tablety. W toku prowadzonego postępowania wyszło na jaw, że zatrzymany w połowie stycznia ukradł jeszcze jeden tablet w tym samym sklepie. Pokrzywdzony ogólną wartość strat wyceniał na około 1350 złotych.

Wczoraj mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży, do których się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. 

Wiadomości


w-niedziele-dzien-bez-samochodu-do-wygrania-beda-3-rowery

W niedzielę "Dzień Bez Samochodu". Do wygrania...

Już w najbliższą niedzielę (24 września) odbędą się obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. W Suwałkach na uczestników zorganizowanego przejazdu rowerowego i minifestynu czekają liczne atrakcje, a także cenne nagrody. Warto więc w tym dniu pozostawić...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale