perspektywa (uslugi ksiegowe)

Policyjna akcja ,,Bezpieczna droga”. Posypały się mandaty

W związku z kończącymi się feriami zimowymi suwalscy policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą ,,Bezpieczna droga”. Mundurowi czuwali nad tym, aby wszyscy dotarli bezpiecznie do celu swojej podróży.

Dbając o to, aby kończące się ferie zimowe były bezpieczne policjanci zintensyfikowali kontrole pojazdów. Mundurowi sprawdzali prędkość, dokumenty, trzeźwość kierowców oraz to czy mają zapięte pasy. Tylko w miniony weekend podczas działań ,,Bezpieczna droga”, skontrolowano w ten sposób ponad 240 pojazdów, ujawniono 216 wykroczeń drogowych, z czego 54 dotyczyły przekroczeń prędkości. Ogółem nałożono na kierujących 178 mandatów karnych. 

Wiadomości


w-niedziele-dzien-bez-samochodu-do-wygrania-beda-3-rowery

W niedzielę "Dzień Bez Samochodu". Do wygrania...

Już w najbliższą niedzielę (24 września) odbędą się obchody Europejskiego Dnia Bez Samochodu. W Suwałkach na uczestników zorganizowanego przejazdu rowerowego i minifestynu czekają liczne atrakcje, a także cenne nagrody. Warto więc w tym dniu pozostawić...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale