Pijany 26-latek spowodował kolizję i uciekł

26-letni mężczyzna, kierując osobówką najechał na tył poprzedzającego go auta i uciekł. Jak się okazało miał 1,2 promila alkoholu w organizmie i kierował pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zderzenia doszło we wtorek po godzinie 16:00. Dyżurny suwalskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej do której doszło na ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący renault najechał na tył poprzedzającego go samochodu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci  zatrzymali sprawcę kolizji w mieszkaniu. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad  1,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo   sądowego zakazu prowadzenie pojazdów. Teraz 26-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale