Pijany 26-latek spowodował kolizję i uciekł

26-letni mężczyzna, kierując osobówką najechał na tył poprzedzającego go auta i uciekł. Jak się okazało miał 1,2 promila alkoholu w organizmie i kierował pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zderzenia doszło we wtorek po godzinie 16:00. Dyżurny suwalskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej do której doszło na ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący renault najechał na tył poprzedzającego go samochodu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci  zatrzymali sprawcę kolizji w mieszkaniu. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad  1,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo   sądowego zakazu prowadzenie pojazdów. Teraz 26-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale