Pijany 26-latek spowodował kolizję i uciekł

26-letni mężczyzna, kierując osobówką najechał na tył poprzedzającego go auta i uciekł. Jak się okazało miał 1,2 promila alkoholu w organizmie i kierował pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zderzenia doszło we wtorek po godzinie 16:00. Dyżurny suwalskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej do której doszło na ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący renault najechał na tył poprzedzającego go samochodu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci  zatrzymali sprawcę kolizji w mieszkaniu. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad  1,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo   sądowego zakazu prowadzenie pojazdów. Teraz 26-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


przygotowania-do-wyborow-miss-suwalk-zdjecia

Przygotowania do wyborów Miss Suwałk [ZDJĘCIA]

Przygotowania do finału I Wyborów Miss Suwałk idą pełną parą. Dziewczyny wchodzą w ostatnią prostą przed wrześniową Galą.

Sport


suwalczanie-na-podium-ultrmaratonu-w-niemczech

Suwalczanie na podium ultrmaratonu w Niemczech

W sobotę w niemieckim Waren odbyła się 17 edycja międzynarodowego biegu wokół jeziora Müritz, największego akwenu znajdującego się na terytorium Niemiec.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale