Pijany 26-latek spowodował kolizję i uciekł

26-letni mężczyzna, kierując osobówką najechał na tył poprzedzającego go auta i uciekł. Jak się okazało miał 1,2 promila alkoholu w organizmie i kierował pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Do zderzenia doszło we wtorek po godzinie 16:00. Dyżurny suwalskiej komendy otrzymał informację o kolizji drogowej do której doszło na ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący renault najechał na tył poprzedzającego go samochodu i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci  zatrzymali sprawcę kolizji w mieszkaniu. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem, mimo wcześniej spożywanego alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad  1,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pomimo   sądowego zakazu prowadzenie pojazdów. Teraz 26-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale