29-latek ukradł ze sklepu dwa telefony i radiobudzik

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany był o kradzież dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika z jednego z suwalskich sklepów. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

W miniony wtorek około godziny 11:00, dyżurny został powiadomiony o kradzieży dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika w jednym ze sklepów. Pokrzywdzony ogólną wartość strat oszacował na kwotę około 600 zł. Jeszcze tego samego dnia, podejrzany o dokonanie tego przestępstwa został zatrzymany, a skradzione mienie zostało odzyskane.

Sprawcą okazał się 29-latek doskonale znany policjantom ze swej wcześniejszej działalności przestępczej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale