29-latek ukradł ze sklepu dwa telefony i radiobudzik

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany był o kradzież dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika z jednego z suwalskich sklepów. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

W miniony wtorek około godziny 11:00, dyżurny został powiadomiony o kradzieży dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika w jednym ze sklepów. Pokrzywdzony ogólną wartość strat oszacował na kwotę około 600 zł. Jeszcze tego samego dnia, podejrzany o dokonanie tego przestępstwa został zatrzymany, a skradzione mienie zostało odzyskane.

Sprawcą okazał się 29-latek doskonale znany policjantom ze swej wcześniejszej działalności przestępczej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale