29-latek ukradł ze sklepu dwa telefony i radiobudzik

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany był o kradzież dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika z jednego z suwalskich sklepów. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

W miniony wtorek około godziny 11:00, dyżurny został powiadomiony o kradzieży dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika w jednym ze sklepów. Pokrzywdzony ogólną wartość strat oszacował na kwotę około 600 zł. Jeszcze tego samego dnia, podejrzany o dokonanie tego przestępstwa został zatrzymany, a skradzione mienie zostało odzyskane.

Sprawcą okazał się 29-latek doskonale znany policjantom ze swej wcześniejszej działalności przestępczej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale