29-latek ukradł ze sklepu dwa telefony i radiobudzik

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzewany był o kradzież dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika z jednego z suwalskich sklepów. 29-latek usłyszał już zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

W miniony wtorek około godziny 11:00, dyżurny został powiadomiony o kradzieży dwóch telefonów komórkowych i radiobudzika w jednym ze sklepów. Pokrzywdzony ogólną wartość strat oszacował na kwotę około 600 zł. Jeszcze tego samego dnia, podejrzany o dokonanie tego przestępstwa został zatrzymany, a skradzione mienie zostało odzyskane.

Sprawcą okazał się 29-latek doskonale znany policjantom ze swej wcześniejszej działalności przestępczej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale