Groził spaleniem baru z kebabem

kebab suwałki

Sejneńska prokuratura prowadzi postępowanie karne przeciwko Czesławowi A. Mężczyzna podejrzany jest o wyzywanie i grożenie Irakijczykowi w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Suwałk.

Do rasistowskiego incydentu doszło 7 lutego w barze „Dobry Kebab” przy ulicy Konopnickiej w Suwałkach. Mężczyzna groził obecnemu w lokalu Irakijczykowi Ayadowi A.A z powodu przynależności narodowej i rasowej. Czesław A. kierował w jego kierunku słowa powszechnie uznane za obelżywe oraz groził spaleniem lokalu.

Postępowanie karne przeciwko podejrzanemu prowadzi sejneńska prokuratura. Podejrzany ma zastosowany dozór policji oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale