Groził spaleniem baru z kebabem

kebab suwałki

Sejneńska prokuratura prowadzi postępowanie karne przeciwko Czesławowi A. Mężczyzna podejrzany jest o wyzywanie i grożenie Irakijczykowi w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Suwałk.

Do rasistowskiego incydentu doszło 7 lutego w barze „Dobry Kebab” przy ulicy Konopnickiej w Suwałkach. Mężczyzna groził obecnemu w lokalu Irakijczykowi Ayadowi A.A z powodu przynależności narodowej i rasowej. Czesław A. kierował w jego kierunku słowa powszechnie uznane za obelżywe oraz groził spaleniem lokalu.

Postępowanie karne przeciwko podejrzanemu prowadzi sejneńska prokuratura. Podejrzany ma zastosowany dozór policji oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale