Posypały się mandaty na krajowej ósemce

krajowa ósemka suwałki

30 skontrolowanych pojazdów, 29 mandatów i 2 zatrzymane dowody rejestracyjne – to efekt kontroli przeprowadzonych w ciągu ostatniej doby przez suwalską policję.

Suwalscy policjanci wciąż prowadzą kontrole pojazdów na całej długości drogi krajowej nr 8 w powiecie suwalskim. Mundurowi mierzą prędkość z jaką poruszają się samochody, sprawdzają stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz zwracają uwagę na popełniane wykroczenia przez uczestników ruchu. Swoją uwagę mundurowi szczególnie skupiają na sprawdzaniu samochodów ciężarowych i kontroli ich kierowców.

Minionej doby suwalscy policjanci skontrolowali 30 pojazdów w tym 14 ciężarówek. W 29 przypadkach kontrola policyjna zakończyła się nałożeniem mandatu karnego, z czego większość dotyczyła przekroczenia dozwolonej prędkości. Mundurowi zatrzymali również 2 dowody rejestracyjne w związku z usterkami technicznymi kontrolowanych samochodów.

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale