Posypały się mandaty na krajowej ósemce

krajowa ósemka suwałki

30 skontrolowanych pojazdów, 29 mandatów i 2 zatrzymane dowody rejestracyjne – to efekt kontroli przeprowadzonych w ciągu ostatniej doby przez suwalską policję.

Suwalscy policjanci wciąż prowadzą kontrole pojazdów na całej długości drogi krajowej nr 8 w powiecie suwalskim. Mundurowi mierzą prędkość z jaką poruszają się samochody, sprawdzają stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz zwracają uwagę na popełniane wykroczenia przez uczestników ruchu. Swoją uwagę mundurowi szczególnie skupiają na sprawdzaniu samochodów ciężarowych i kontroli ich kierowców.

Minionej doby suwalscy policjanci skontrolowali 30 pojazdów w tym 14 ciężarówek. W 29 przypadkach kontrola policyjna zakończyła się nałożeniem mandatu karnego, z czego większość dotyczyła przekroczenia dozwolonej prędkości. Mundurowi zatrzymali również 2 dowody rejestracyjne w związku z usterkami technicznymi kontrolowanych samochodów.

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale