Posypały się mandaty na krajowej ósemce

krajowa ósemka suwałki

30 skontrolowanych pojazdów, 29 mandatów i 2 zatrzymane dowody rejestracyjne – to efekt kontroli przeprowadzonych w ciągu ostatniej doby przez suwalską policję.

Suwalscy policjanci wciąż prowadzą kontrole pojazdów na całej długości drogi krajowej nr 8 w powiecie suwalskim. Mundurowi mierzą prędkość z jaką poruszają się samochody, sprawdzają stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz zwracają uwagę na popełniane wykroczenia przez uczestników ruchu. Swoją uwagę mundurowi szczególnie skupiają na sprawdzaniu samochodów ciężarowych i kontroli ich kierowców.

Minionej doby suwalscy policjanci skontrolowali 30 pojazdów w tym 14 ciężarówek. W 29 przypadkach kontrola policyjna zakończyła się nałożeniem mandatu karnego, z czego większość dotyczyła przekroczenia dozwolonej prędkości. Mundurowi zatrzymali również 2 dowody rejestracyjne w związku z usterkami technicznymi kontrolowanych samochodów.

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale