Posypały się mandaty na krajowej ósemce

krajowa ósemka suwałki

30 skontrolowanych pojazdów, 29 mandatów i 2 zatrzymane dowody rejestracyjne – to efekt kontroli przeprowadzonych w ciągu ostatniej doby przez suwalską policję.

Suwalscy policjanci wciąż prowadzą kontrole pojazdów na całej długości drogi krajowej nr 8 w powiecie suwalskim. Mundurowi mierzą prędkość z jaką poruszają się samochody, sprawdzają stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz zwracają uwagę na popełniane wykroczenia przez uczestników ruchu. Swoją uwagę mundurowi szczególnie skupiają na sprawdzaniu samochodów ciężarowych i kontroli ich kierowców.

Minionej doby suwalscy policjanci skontrolowali 30 pojazdów w tym 14 ciężarówek. W 29 przypadkach kontrola policyjna zakończyła się nałożeniem mandatu karnego, z czego większość dotyczyła przekroczenia dozwolonej prędkości. Mundurowi zatrzymali również 2 dowody rejestracyjne w związku z usterkami technicznymi kontrolowanych samochodów.

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale