Kradzież samochodu na osiedlu Północ. Sprawca został zatrzymany

kradzież samochodu suwalki

Na osiedlu Północ doszło do kradzieży samochodu marki VW golf. Już po trzech godzinach sprawcę zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz 32-letni suwalczanin odpowie przed sądem.

Wczoraj tuż przed godziną 3:00 dyżurny suwalskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży samochodu marki VW golf na osiedlu północ w Suwałkach. Natychmiast ta informacja została przekazana wszystkim patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.

- Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego po godzinie 6:00 zauważyli zgłoszony samochód. Natychmiast ruszyli za pojazdem. Złodziej na widok radiowozu usiłował uciec, ale chwilę później skutecznie udaremnili mu to policjanci. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Okazało się, że zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed Sądem. Odzyskany przez policjantów pojazd o wartości 3.500 złotych wrócił do rąk prawowitego właściciela. 

Wiadomości


praca-przy-budowie-obwodnicy-suwalk-wrze-a-wycen-nadal-nie-ma

Praca przy budowie obwodnicy Suwałk wrze, a wycen nadal nie...

Właściciele działek wywłaszczonych pod budowę obwodnicy Suwałk nadal czekają na odszkodowania. Wyceny nieruchomości miały być gotowe na początku maja, jednak kancelaria rzeczoznawcy majątkowego wciąż ich nie wykonała.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale