Kradzież samochodu na osiedlu Północ. Sprawca został zatrzymany

kradzież samochodu suwalki

Na osiedlu Północ doszło do kradzieży samochodu marki VW golf. Już po trzech godzinach sprawcę zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz 32-letni suwalczanin odpowie przed sądem.

Wczoraj tuż przed godziną 3:00 dyżurny suwalskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży samochodu marki VW golf na osiedlu północ w Suwałkach. Natychmiast ta informacja została przekazana wszystkim patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.

- Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego po godzinie 6:00 zauważyli zgłoszony samochód. Natychmiast ruszyli za pojazdem. Złodziej na widok radiowozu usiłował uciec, ale chwilę później skutecznie udaremnili mu to policjanci. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Okazało się, że zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed Sądem. Odzyskany przez policjantów pojazd o wartości 3.500 złotych wrócił do rąk prawowitego właściciela. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale