Kradzież samochodu na osiedlu Północ. Sprawca został zatrzymany

kradzież samochodu suwalki

Na osiedlu Północ doszło do kradzieży samochodu marki VW golf. Już po trzech godzinach sprawcę zatrzymali suwalscy policjanci. Teraz 32-letni suwalczanin odpowie przed sądem.

Wczoraj tuż przed godziną 3:00 dyżurny suwalskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kradzieży samochodu marki VW golf na osiedlu północ w Suwałkach. Natychmiast ta informacja została przekazana wszystkim patrolom pełniącym służbę na terenie miasta.

- Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego po godzinie 6:00 zauważyli zgłoszony samochód. Natychmiast ruszyli za pojazdem. Złodziej na widok radiowozu usiłował uciec, ale chwilę później skutecznie udaremnili mu to policjanci. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

Okazało się, że zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed Sądem. Odzyskany przez policjantów pojazd o wartości 3.500 złotych wrócił do rąk prawowitego właściciela. 

Wiadomości


kolejny-balagan-z-rozkladami-jazdy-zdjecia

Kolejny bałagan z rozkładami jazdy komunikacji miejskiej...

Minął niespełna miesiąc od problemów z rozkładami na ulicy Kościuszki, a już Zakład Komunikacji Miejskiej zafundował swoim pasażerom kolejne trudności. Tym razem dotyczą one wszystkich przystanków.

Sport


gminne-biegi-przelajowe-wystartowalo-45-uczestnikow

Gminne biegi przełajowe. Wystartowało 45 uczestników...

Dnia 13 czerwca na terenie Gminy Szypliszki odbyły się kolejne już VIII biegi przełajowe. Udział w nich wzięło 45 młodych zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkoły w Słobódce, Becejłach, Jasionowie oraz...

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale