Kontrabanda w mieszkaniu 65-latki

kontrabanda bakałarzewo

Ponad 10.000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli suwalscy policjanci wspólnie z celnikami w jednym z mieszkań w Bakałarzewie. Teraz 65-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

- W miniony piątek do jednego z mieszkań w Bakałarzewie zapukali policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą suwalskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, którzy mieli informację, że jego właściciel może posiadać papierosy bez polskich znaków akcyzy. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

W pomieszczeniach należących do 65-latki znaleźli ponad 400 paczek papierosów różnych marek oraz ponad 2.000 sztuk papierosów bez nazwy. W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 10.000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

- Łączne uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych podatków to kwota ponad 11.000 złotych. Teraz 65-latka będzie odpowiadać przed sądem za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy - dodała Anna Wałecka-Chamiuk. 

Wiadomości


dwa-miesiace-od-pozwolenia-na-budowe-obwodnicy-suwalk-zdjecia

Dwa miesiące od pozwolenia na budowę obwodnicy Suwałk...

Dziś minęły dwa miesiące, od kiedy Wojewoda Podlaski podpisał zezwolenie na budowę obwodnicy Suwałk. Obecnie widoczne są już znaczne efekty prac, które wzbudzają duże zainteresowanie suwalczan.

Sport


slepsk-suwalki-z-szansa-na-historyczne-zloto

Ślepsk Suwałki z szansą na historyczne złoto

Dzisiejsza wygrana Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce dała awans do finału, w którym stawką jest złoty medal.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale