Kontrabanda w mieszkaniu 65-latki

kontrabanda bakałarzewo

Ponad 10.000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli suwalscy policjanci wspólnie z celnikami w jednym z mieszkań w Bakałarzewie. Teraz 65-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

- W miniony piątek do jednego z mieszkań w Bakałarzewie zapukali policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą suwalskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, którzy mieli informację, że jego właściciel może posiadać papierosy bez polskich znaków akcyzy. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

W pomieszczeniach należących do 65-latki znaleźli ponad 400 paczek papierosów różnych marek oraz ponad 2.000 sztuk papierosów bez nazwy. W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 10.000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

- Łączne uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych podatków to kwota ponad 11.000 złotych. Teraz 65-latka będzie odpowiadać przed sądem za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy - dodała Anna Wałecka-Chamiuk. 

Wiadomości


wszystko-dla-milosnikow-fantastyki-byly-filmy-i-turnieje-w-gry-planszowe-zdjecia

Wszystko dla miłośników fantastyki. Były filmy i turnieje w...

Wczoraj w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się "Dzień Fantastyczny". W programie były między innymi filmy, dyskusje oraz turnieje.

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale