Kontrabanda w mieszkaniu 65-latki

kontrabanda bakałarzewo

Ponad 10.000 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli suwalscy policjanci wspólnie z celnikami w jednym z mieszkań w Bakałarzewie. Teraz 65-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

- W miniony piątek do jednego z mieszkań w Bakałarzewie zapukali policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą suwalskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego, którzy mieli informację, że jego właściciel może posiadać papierosy bez polskich znaków akcyzy. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się - poinformowała Anna Wałecka-Chamiuk z suwalskiej policji.

W pomieszczeniach należących do 65-latki znaleźli ponad 400 paczek papierosów różnych marek oraz ponad 2.000 sztuk papierosów bez nazwy. W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 10.000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

- Łączne uszczuplenie Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych podatków to kwota ponad 11.000 złotych. Teraz 65-latka będzie odpowiadać przed sądem za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków skarbowych akcyzy - dodała Anna Wałecka-Chamiuk. 

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

Biznes



REKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale