perspektywa (uslugi ksiegowe)

Właściciel toru kartingowego usłyszał zarzuty. Grożą mu 3 lata więzienia

gokarty suwałki zarzuty wypadek

Przypominamy, że w lipcu w wyniku nieszczęśliwego wypadku 17-letnia mieszkanka Suwałk doznała poważnych obrażeń ciała na jednym z augustowskich obiektów sportowo-rozrywkowych. W wyniku wypadku doszło do zerwania z głowy płatu skóry wraz z włosami.

Właściciel toru kartingowego w Augustowie usłyszał zrzuty nieumyślnego spowodowania trwałego nieszpecenia dziewczyny. Grozi mu za to do trzech lat więzienia. Prokuratura nie mogła wcześniej tego uczynić ponieważ mężczyzna nie stawiał się na wezwania tłumacząc się złym stanem zdrowia. Właściciel nie przyznaje się do winy i nie złożył jeszcze wyjaśnień. 

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale