Właściciel toru kartingowego usłyszał zarzuty. Grożą mu 3 lata więzienia

gokarty suwałki zarzuty wypadek

Przypominamy, że w lipcu w wyniku nieszczęśliwego wypadku 17-letnia mieszkanka Suwałk doznała poważnych obrażeń ciała na jednym z augustowskich obiektów sportowo-rozrywkowych. W wyniku wypadku doszło do zerwania z głowy płatu skóry wraz z włosami.

Właściciel toru kartingowego w Augustowie usłyszał zrzuty nieumyślnego spowodowania trwałego nieszpecenia dziewczyny. Grozi mu za to do trzech lat więzienia. Prokuratura nie mogła wcześniej tego uczynić ponieważ mężczyzna nie stawiał się na wezwania tłumacząc się złym stanem zdrowia. Właściciel nie przyznaje się do winy i nie złożył jeszcze wyjaśnień. 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale