Osiem kolizji drogowych w ciągu jednego dnia

Do ośmiu kolizji drogowych doszło we wtorek na terenie powiatu suwalskiego. Najczęstszą przyczyną była nieuwaga kierowców i nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Osiem zdarzeń drogowych odnotowali we wtorek suwalscy policjanci, z czego siedem wydarzyło się na terenie miasta. W trzech przypadkach doszło do uszkodzenia pojazdów zaparkowanych. Po godzinie 12:20 dyżurny suwalskiej policji został powiadomiony o kolizji na ulicy Klonowej, gdzie doszło do uszkodzenia dwóch samochodów osobowych z powodu nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu.

Z kolei na osiedlu Papiernia po godzinie 14:00 kierujący rowerem nie dostosował prędkości do warunków drogowych i doprowadził do zderzenia z passatem-poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji.

 

- Do kolejnej kolizji doszło około godziny 15:00 na ulicy Wojska Polskiego, gdzie kierujący hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z fiatem- dodała Eliza Sawko.

Tego samego dnia po godzinie 15:00 na ulicy Armii Krajowej kierujący oplem nieprawidłowo zmieniał pas ruchu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem. Dwie godziny później w Białej Wodzie kierujący fiatem nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i doprowadził do zderzenia z oplem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wszyscy ustaleni uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi, a sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.  

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale