Kompletnie pijany wjechał w ciężarówkę. Miał 3 promile

pijany kolizja podhorskiego suwałki

Nieustąpienie pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu było powodem kolizji, do której doszło wczoraj na ulicy Podhorskiego. Jak się okazało sprawca zderzenia miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00 na ulicy Podhorskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący passatem 36-latek podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym samochodem ciężarowym.

Okazało się, że kierowca passata był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei około godziny 15:00 w Raczkach jeden z patroli policyjnych zatrzymał do kontroli golfa. Okazało się, że 41-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości


dostali-8-000-zlotych-za-prace-dyplomowe

Dostali 8.000 złotych za prace dyplomowe

Dziś odbyło się podsumowanie i rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Suwałkami. W sumie na nagrody suwalski ratusz przeznaczył 8000 złotych.

Sport


slepsk-suwalki-wiceliderem-i-ligi

Ślepsk Suwałki wiceliderem I ligi

Siatkarze Ślepska Suwałki zajęli drugie miejsce w I Lidze Męskiej Piłki Siatkowej. To największy sukces w historii męskiej siatkówki zarówno w Suwałkach, jak i w województwie podlaskim.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale