Kompletnie pijany wjechał w ciężarówkę. Miał 3 promile

pijany kolizja podhorskiego suwałki

Nieustąpienie pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu było powodem kolizji, do której doszło wczoraj na ulicy Podhorskiego. Jak się okazało sprawca zderzenia miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00 na ulicy Podhorskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący passatem 36-latek podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym samochodem ciężarowym.

Okazało się, że kierowca passata był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei około godziny 15:00 w Raczkach jeden z patroli policyjnych zatrzymał do kontroli golfa. Okazało się, że 41-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości


agnieszka-godlewska-bohaterem-miesiaca

Agnieszka Godlewska bohaterem miesiąca

Agnieszka Godlewska otrzymał tytuł "Bohater Miesiąca". Wyróżnienie przyznawane jest przez przedstawicieli Fundacji Lilia, Fundacji Zwierzęta Niczyje, Fundacji Prometeusz oraz Centrum Trójki.

Sport


dance-zone-zdobywca-grand-prix

Dance Zone zdobywcą Grand Prix

W Hali Sportowej w Augustowie odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Tańca Focus. W rywalizacji wzięły udział formacje taneczne z Suwałk, Łomży, Białegostoku, Olecka, Ełku, Warszawy oraz Sejn.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale