Kompletnie pijany wjechał w ciężarówkę. Miał 3 promile

pijany kolizja podhorskiego suwałki

Nieustąpienie pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu było powodem kolizji, do której doszło wczoraj na ulicy Podhorskiego. Jak się okazało sprawca zderzenia miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00 na ulicy Podhorskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący passatem 36-latek podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym samochodem ciężarowym.

Okazało się, że kierowca passata był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei około godziny 15:00 w Raczkach jeden z patroli policyjnych zatrzymał do kontroli golfa. Okazało się, że 41-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości


kilka-godzin-blakal-sie-po-lesie-pomogla-policja

Kilka godzin błąkał się po lesie. Pomogła policja

67-letni mieszkaniec Górnego Śląska stracił orientacje w lesie. Skrajnie wyczerpany zadzwonił po pomoc. Po godzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez policjantów i strażników leśnych grzybiarz został odnaleziony około 5 kilometrów od miejsca, w którym zostawił...

Sport


mistrzostwo-polski-mlodzikow-nalezy-do-ukz-grot-suwalki

Mistrzostwo Polski Młodzików należy do suwalskich...

W miniony weekend w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie CADET. W kategorii do lat 14 suwalscy żeglarze okazali się najlepsi.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale