Kompletnie pijany wjechał w ciężarówkę. Miał 3 promile

pijany kolizja podhorskiego suwałki

Nieustąpienie pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu było powodem kolizji, do której doszło wczoraj na ulicy Podhorskiego. Jak się okazało sprawca zderzenia miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00 na ulicy Podhorskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący passatem 36-latek podczas zmiany pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym samochodem ciężarowym.

Okazało się, że kierowca passata był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 3 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei około godziny 15:00 w Raczkach jeden z patroli policyjnych zatrzymał do kontroli golfa. Okazało się, że 41-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie nietrzeźwi kierujący odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale