Karambol na Sikorskiego. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

karambol suwałki sikorskiego

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku karambolu pięciu samochodów na ulicy Sikorskiego.

Do zdarzenia doszło dziś o godzinie 15:15. Kierująca volkswagenem 49-letnia mieszkanka gminy Bakałarzewo wjechała z dużą prędkością na skrzyżowanie ulic Kościuszki i Sikorskiego i uderzyła w stojącego w korku peugeota. Ten następnie stuknął w poprzedzające go BMW. Efektem domina zostały uszkodzone kolejne dwa samochody. W sumie w zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów.

W wyniku karambolu do szpitala trafiły dwie osoby, w tym sprawczyni wypadku. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierującej volkswagenem zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają suwalscy policjanci. 

 

sikorskiego karambol suwałki

sikorskiego karambol suwałki

3

sikorskiego karambol suwałki

sikorskiego karambol suwałki

sikorskiego karambol suwałki

 

Wiadomości


cztery-osoby-w-szpitalu-sprawca-wypadku-mial-2-3-promila

Cztery osoby w szpitalu. Sprawca wypadku miał 2,3...

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Rudniki w gminie Raczki. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. W wyniku wypadku do szpitala trafiły cztery osoby.

Sport


rowerem-wokol-jeziora-hancza

Rowerem wokół jeziora Hańcza. SPK zaprasza na...

Na wycieczkę rowerową wokół jeziora Hańcza zaprasza Suwalski Park Krajobrazowy oraz Stowarzyszenie Miłośników SPK "Kraina Hańczy". 22-kilometrowa przejażdżka odbędzie się już w najbliższą sobotę.

BiznesREKLAMA

Oferty sylwestrowe znajdziesz na www.sylwester.suwalki.pl

Na sygnale